Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan oldal, ahol névtelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan oldal, ahol névtelenül lehet szexchatelni férfiakkal? N

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 23:51
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
A tipp jó lett🙂
2020. aug. 9. 02:46
 22/26 anonim ***** válasza:
Anotalk.hu
2020. aug. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Anotalk-on nem hiszem, hogy vannak 16 évesnél idősebbek.
2020. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
52%

Névtelenül... szexchat...


A szexchat elsősorban a nőknek izgató mivel a férfiak vizuálisak. Kell egy fotó vagy videó és a tudat hogy a másik oldalon egy csaj van, de ez is csak izgatásra jó. Ezért a névtelenség nagyon nem szexi. Névtelenül szexelni az már oké mert ott valamit kap az ember és természetesen ad is.


Régen szexchat-eltem csajokkal. Ők ujjazták magukat és képzelegtek azokon amiket írtam nekem meg lerohadtak az ujjaim a gyors gépelésben, merthogy azt nem lehet lassan csinálni. Mellette még verjem is ki.... a gépelésre.... Na persze! A csajnak persze azt hazudtam h kivertem és jó volt. De csak azért csináltam h találkozzunk és lefektethessem.


Egyszer egy csaj írt üzenetet hogy van 3 percem hogy felhívjam mert annyi van hátra a masztijából. Felhívtam és hallgattam a sóhajait és a sikolyait és ahogy elélvez. Na arra ki tudtam verni. Az se volt az igazi, de még mindig jobb mint a szexchat.

Szóval ennek tudatában kérj bármit is a pasitól! :D Én nem mennék bele ha nem kapok valamit én is... :D

35F

2020. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Engem valamiért tiltottál, de hangoutson simán lehet. Csinálsz egy új accountot aztán hajrá.
2020. aug. 10. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Lehet skypon is.Irj egy üzit
2020. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!