Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt/hogyan zajlott az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt/hogyan zajlott az eddigi legromantikusabb szexélményetek?

Figyelt kérdés
Kivel, illetve milyen körülmények között? És mitől volt olyan különleges érzelmi szempontból?

2020. aug. 9. 04:24
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Nekem “a leg”romantikusabb élményem tegnap este volt a barátommal.3 éve vagyunk együtt mostanában kicsit lapos lett a dolog és elkezdtünk dolgozni azon hogy valahogy jobb legyen főleg érzelmi szinten.Szóval igazából tegnap későn este jött munkából ,egy hete találkoztunk utoljára én megfürödtem stb stb. Meggyújtottam a gyertyákat (mindig égnek amúgy ha van valami ,szóval nem volt újdonság) ,aztán ideért csak 2 percig ölelkeztünk. És igazából nem tudom miért érzem annyira különlegesnek ezt az alkalmat ,mert még csak el sem mentem ,de annyira egymásra voltunk hangolódva ,hogy ilyen velem még sosem volt. Életemben először nem éreztem erőltettnek a csókolózást csak úgy jött. Nem tudom valami megváltozott és remélem ,hogy még rengetegszer érezhetem ezt ,a megfoghatatlan boldogságot.
2020. aug. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%
Barátnőm lecumizott egy bútor boltban.
2020. aug. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

Ez lepontozós válasz lesz, de a szeretőmmel. A vadabb szexet szeretem, ebben a párom nem kompatibilis, így lett B terv. Havi párszor találkoztunk, közben elég sokat beszélgettünk. 5 hónap után odajutott a dolog, hogy a találkozó nem ruhaletépős, teddmárbe feelingel indult. Csókolóztunk, simogattuk egymást, finom behatolás, lassú ütemű mozgás. Abban benne volt minden érzelem, amit nem mondhattunk ki a másiknak. Volt egy pillanat, ahol már majdnem kimondta, de megcsókoltam, hogy ne halljam.

Hazamentem, letiltottam és azóta se volt mással ilyen.

2020. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!