Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi volt a legromantikusabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legromantikusabb dolog amit valaha valaki mondott vagy tett? (Leszbikus/wlw kérdés)

Figyelt kérdés
2020. aug. 4. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha leszbikus lennék összejönnék veled...
2020. aug. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez nem lenne romantikus,amit az egyes írt,pláne a legromantikusabb nem lenne,hanem inkább lelombozó.😓
2020. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na de én is mesélek egyet,bár ez nem romantikus,hanem aranyos szerintem.😀

Az alsós tanárnénim azt mondta nekem halkan,amikor sulis buli volt és kiöltöztem meg életemben kb először kifestettem a szemem,hogy "ha fiú lennék beléd szeretnék".Komolyan ezt mondta,szóval biztos csinos voltam.😇 A poén az,hogy pont az a tanárnéni volt az első komolyabb női "crush"-om 7-8 éves korom körül.😀😀 /sokáig azt hittem valamennyire biszex vagyok,de mostanra rájöttem,hogy leszbikus vagyok/

2020. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Céges buli után kissé spiccesen hazaestem, gondoltam megfürdök mielőtt bebújok a párom mellé az ágyba. Engedtem fürdővizet, el is kezdtem vetkőzni, de annyira eljártak a gondolataim, hogy csak bugyi+melltartóra sikerült vetkőzni és úgy ültem be a kádba. Persze kifejezetten halk lehettem mert párom kómás fejjel megjelent az ajtóban és csak nézte hogy én mi a füttyöt művelek. Győzködtem hogy csobbanjon mellém ée addig húzkodtam míg bemászott ő is pizsamástul. Akkor megjegyezte, hogy soha nem fürdött még ruhástul és hogy tulajdonképpen velem annyi mindent élt át és érzett át velem életében először amit nem is gondolt volna, hogy úgy érzi én vagyok a legnagyobb kincs amit az élettől kaphatott. Aztán azt is mondta hogy ha lenne nála gyűrű most az ujjamra húzná.
2020. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
#1 vagyok háát igazából én viccből írtam, de amúgy annyira szerencsétlen vagyok kb igaz is. Amúgy nagyon cukikat írtatok...
2020. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi #1 én még szerencsétlenebb vagyok 😅


Annó középsuli egyik évben átiratkozott a leges legelső crush-om (akivel eredetileg egy általános iskolába jártam) pont az én osztályomban.


Első héten amikor újra találkoztunk tökre jól elbeszélgettünk, meg többször olyanokat mondott hogy mennyire szép lettem általános iskola óta (általános iskolában még elég duci voltam), nagyon jól nézek ki stb.


Aztán egyik nap a tesi öltözöben megkérdezte hogy járok-e valakivel, mondtam hogy nem. Utánna rákérdezett hogy milyen lenne az "ideálom".


Mivel nem mertem "coming out of the closet" csak annyit mondtam hogy a nálam magasabbak jönnek be. Erre ő gyorsan megkért hogy mérjük össze a magasságunkat, és örült amikor megálappította hogy ő igenis néhány centivel magasabb nálam.



Én, THE useless lesbian, évekig nem jutott eszembe hogy lehet ő is lezbi vagy bi, de akkor is akkor is.... 😍

2020. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!