Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, maszturbáltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, maszturbáltatok már egy emberesen görbülő banánnal? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert az én péniszem is nagyon görbe, lefelé, és húz balra is, és attól tartok, hogy ez nem menne fel egy nőnek. Nem tudom, nincs tapasztalatom ilyen téren, remélem nincs valóságalapja a félelmemnek. Elvégre bemenni, biztos bemegy, ha egy gyerek is ki tud jönni, vagy ez hülye logika? Ha masztiztatok banánnal, milyen volt?

2020. aug. 9. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bemegy, de bizonyos pózokban fáj. Én nem szeretem a görbülő szerszámot emiatt.
2020. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyira rossz hasonlat ez a "gyerek is kitud jönni onnan" , attól hogy kijon még nem jó érzés..

Minden pénisz görbe egy kicsit.

Masztiztam banánnal, nem volt jó, de nem azért mert görbe volt.

2020. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen bemenz
2020. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy a kutyapóz az ami leginkább szóba jöhetne, de itt most nem enyhe görbületről beszélek, azért kérdezem, hogy bemenne-e, és hogy a nő élvezné-e.
2020. aug. 9. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Ha a lányt megfelelően el tudod lazítani, bízik benned, urambocsá még szeret is akkor minden probléma nélkül "bemegy".

Egyébként tanács: nem a farkad élvezi egy nő, hanem a férfit aki körülötte van. Úgyhogy első lépés eljutni az ágyig, második az előjáték és figyelj a lányra, minden más majd csak utána jön.

2020. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!