Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefelé görbülő pènisz csak is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haxo kérdése:

Lefelé görbülő pènisz csak is betegség lehet?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen kérdést láttam màr de egy se adott teljes választ. Szóval mióta az eszemet tudom görbe és eléggé. Sose okozott fájdalmat se semmi ilyen problémát és maszturbálás közben se okoz problémát(semennyire) ha valamerre mozgatom vagy kicsit közbe egyenesítem. Gondolom ha nincs fájdalom az akármilyen irányba való mozgatásával akkor az nem probléma?

2020. jún. 4. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát.. azt te mondod meg, hogy van-e probléma vagy sem. Pár kérdéssel lejjebb valaki a fülformája miatt akar meghalni, mások meg 90 fokban görbülő farokkal simán gondtalanok:D


Ha nem okoz fájdalmat, sem fennakadást a szexuális életben, és téged sem zavar Esztétikailag, akkor nincs teendő. Ha csak Esztétikailag zavar, szintén nem feltétlen kellene tenni vele bármit, egy műtét szétbarmolhatja.


Betegségnek nem betegség. Ilyenre nőtt, oszt annyi. Ez is csak egy testrész, mint az orr, a fülcimpa vagy a nagylábujj.

2020. jún. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak szomorú (lógatja az orrát), mert nem kap elég nőt.

De a viccet félre téve, egy enyhe görbület még segít is a nőknek az orgazmus eléréséhez. Ha pedig esetleg bizonytalan vagy magadban, fordulj orvoshoz, nehogy a végén Peyronie betegségben szenvedj.

2020. jún. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogy lehet betegség.

Sztem egy görbe pénisz is lehet szép.

L

2020. jún. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy semmi bajod! Nekem is lefelé görbül egy kicsit, de méretben teljesen rendben van és sosem volt vele gondom. Sőt eddig minden partnerem szerette👍
2020. jún. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!