Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jobb maszturbálás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb maszturbálás?

Figyelt kérdés
Mivel tudnék olyan érzetet kelteni magamnak mintha nyalnák a puncim? Tud erre valaki valamilyen megoldást? Persze vibrik meg ilyenek nélkül.

2020. aug. 9. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Kuyta nincs 😜?
2020. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Velem!

😛

F

2020. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a nyelv egy kifejezetten nehezen moddellezhető szerv. Vannak egyébként ilyen forgó nyelvecskés kerékből álló segédeszközök, én arra tippelnék. De én férfi vagyok, biztos lesz női komment, aki ezt jobban tudja. Esetleg erősebbre állított zuhany?
2020. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Zuhany, esetleg egy kutyus, de eg, férfi vagy női nyelv lenne az igazi. A legtöbb pasi szeret nyalni, én is. F
2020. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Én lennék a megoldás szerintem... 🤔🤭


De amúgy mivel nyilván, nem hús vér nyelvet keresel, így nem tudok segíteni,mi lehet ahhoz hasonló. 🤷‍♂️

F

2020. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a zuhany egész hasonló
2020. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A mindenféle nyuszik, pörgettyűs bizbaszok, womanizer stb. a közelében sincsenek az igazinak, mivel csak egy statikus előre programozott tempót tudnak, nem reagálva a te visszajelzéseidre.

Szóval a legjobb nyalást egy élő partnert tudja nyújtani aki figyel rád, ez van. Ha erre vágysz, akkor keres pasit/lányt aki szimpatikus és hajrá.

2020. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Semmi sem tudja ezt helyettesíteni.

L

2020. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha egy kutya nyal attól nem lehet elkapni vmi betegséget vagy ilyesmi?
2020. aug. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kutya macska boci paci stb 24l 😃👅
2020. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!