Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 37 éves leszek még nem voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves leszek még nem voltam nővel sajnos még csók se. Szerintetek adjam fel ugymond a társkeresést?Fent vagyok egy pár helyen de semmi. Átlagos kinézetű vagyok ,van munkám stb.Igaz nem nagyon van barati köröm.

Figyelt kérdés
Barátnö
2020. aug. 9. 23:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Még nem tartasz a személyiségfejlődésnek azon a szintjén, hogy barátnőd legyen. Nem veszed észre, hogy azért nincs és nem is volt soha, mert ahhoz fejlesztened kéne a kommunikációs képességeidet és az önismereted?
2020. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%

Azt hittem 25 évesen csak én vagyok ilyen szerencsétlen,hogy soha még egy csók sem volt.

De amúgy én is a sorsodra fogok jutni már tudom előre,mert leszbikus vagyok,és mindig heteró rbancokba szeretek bele...

2020. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
De figyelj, neked most kapcsolat kéne vagy szex? Kapcsolattal jár a szex, de sok korodbelinek nincs kapcsolata, szóval gondolom, hogy főleg az a baj, hogy még csók se volt. Ha nagyon akarod tudni milyen, akkor menj el egy normális prostituálthoz.Vagy állj neki és fejleszd magad, tedd rendbe magadon, amit nem szeretsz, sportolj, fogj neki valami új hobbinak, ami magabiztosságot ad, beszélgess emberekkel, menj ki a világba, ne otthon nézegesd a társkeresőket! Szedd össze magad ember!
2020. aug. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom mit kellene már tennem ,sok ismerős mondott tanacsokat. De egyik se nagyon jött be. A társkeresők tudom hogy nagy lehuzás ,csak pénzbeszedés. Rengeteg lanyra irtam már rá de semmi. Volt hogy nyiltan megmondtam egy lanynak hogy mi lenne ha, volt hogy napokig hetekig csak célozgattam dolgokra de egyik se jött be. Vagy barátja volt vagy nem egymast keresetük vagy csak barátként szeretne. Vagy most szakitottam nem szeretne most férfit az életébe szövegek.
2020. aug. 10. 00:26
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Annyit tudok mondani ennyi információ alapján, hogy amíg görcsösen akarod, addig nem lesz belőle semmi. Inkább magadra koncentrálj, ne a nőkre. Csinálj olyan dolgokat, amitől jól érzed magad, amitől vagánynak, egészségesnek, szerethetőnek érzed magad és, ha elhitted magadról, hogy az vagy, akkor ezt fogod magadból sugározni a külvilág felé, ami tudod mit jelent? Nőt. Barátokat. Csókot és még több hasonlót.
2020. aug. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a tanácsot. Csak lehet én érzem hogy kifutottam az időből.
2020. aug. 10. 00:38
 7/19 anonim ***** válasza:
Próbálj meg új dolgokat kipróbálni. Otz új társaságba fogsz kerülni, és ha normálisan tudsz kommunikálni, akkor onnan sokkal könnyebb lesz, és ha rögtön nem is jön össze egy barátnő, sokkal jobban fogod magad érezni, ami szintén segít abban, hogy összejöjj egy csajjal
2020. aug. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

Akinek 37 éves korára nem jött össze semmi, annak a fejében már komoly bajok vannak. Eleve azt gondolom, hogy rengeteg nő van, és nem a netes társkeresés a megoldás. Fogod magad felállsz és nekiállsz ismerkedni. Azért nem kellesz egy nőnek sem, mert valószínűleg defektes vagy, és ehhez még nyámnyilaság is társul.


Azt gondolom összességében, hogy igen, feladhatod! Nem minden ember termett párkapcsolatra, társas együttlétre.

2020. aug. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem egy kapcsolatom volt társkeresőről, több az életből.

Ezek a netes társkeresők nem olyan alkalmasak társtalálásra, mint az élet, sokkal kisebb a hatékonyságuk. Gyanakszom arra is, hogy szándékosan így vannak megcsinálva, hogy összeillő emberek ne is lássák egymást a programban.

Semmi más nem inkokolja, hogy ne legyen legalább ugyanakkora hatékonysága.

2020. aug. 10. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
8/9 -es igaz hogy nekem van problémám és én irtam ki ezt a kérdést. És valószinűnek tartottam hogy lesznek ilyen válaszok. De azért én egy ismeretlen embernek nem mondanám hogy defektes ,főleg mert nem ismersz és a körűlményeket sem tudod hogy miként jutottam idáig. Ha olvastam twist olivért például akkor az megmagyarázna engem. Tudnal mindent rólam? Mindegy csak ennyit akartam de köszönöm a pozitivabb válaszokat.
2020. aug. 10. 05:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!