Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eléggé elvagyok keseredve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé elvagyok keseredve, ugyanis sajnos nem találok magamnak párt..sehol sem. Próbáltam társkeresőn lenni, próbáltam személyesen... egyszerűen senkitől nem kapok pozitív visszajelzést, pedig nem vagyok egy 'visszataszító 'ember. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2020. máj. 19. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Manapság nem úgy van mint régen, hogy elég ha nem vagy visszataszító. Mindenki a médiában látott sztárokhoz, instagram modellekhez és előadókhoz hasonlítja az embereket. Ha nem vagy annyira szórakoztató, gazdag, jóképű/szép mint azok a influencerek és celebek, akkor az emberek 70%-nál kiesel mint potenciális pár jelölt.
2020. máj. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Hánynál próbálkoztál?
2020. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Az értelmi képességgel gondok lehetnek. Például, ezek alapján mi azt sem tudjuk, hogy egy 17 éves kissrác vagy 70 éves nagymama vagy. Semmit sem tudunk, de te elvárod, hogy ez alapján adjon valaki tanácsot...

32F

2020. máj. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A társkeresőn párral akivel kölcsönös volt a szimpátia de a végén kiderült, hogy csak szórakozni akarnak.

Személyesen nem tudom mennyivel, de egyikük sem akart komolyat.

2020. máj. 19. 17:58
 5/11 A kérdező kommentje:
24 éves lány vagyok.
2020. máj. 19. 17:58
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Pont ma írtam rá egy 26 éves csajra társkeresőn és tudod mit kaptam? Automatikus üzenetet, hogy túl sokan írnak neki és hogy várnom kell amíg válaszolni fog (vagy fizessek elő és akkor felülre kerülök a sorban). Ezek után nehéz elhinni, hogy nem találsz egy komoly jelentkezőt se amikor ennyien próbálkoznak nálatok minden felületen.
2020. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért ne általánosíts:)
2020. máj. 19. 18:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy akkor élőben is kellene ismerkedned.Van olyan baráti társaságok eljársz valahova a munkán kívül?
2020. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Eljártam igen, de nekem nem egy éjszakásra van szükségem, hanem megszeretném találni a lelkitarsam :) vidéki vagyok, elég kis varosban lakom, ahol mindenki ismer mindenkit. Így picit nehezebb:)
2020. máj. 19. 21:01
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

Nőként, ha nem töltesz fel képet, akkor is fogsz kapni üzenetet.. Persze nem a milliomos hercegek fognak írni a budai villából.


Nem általánosítás. Több üres női profillal is leteszteltem.

2020. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!