Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, akik szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik szeretitek a bdsm-ben a fölérendelt szerepet, miért? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval magában a hatalomban találtok izgalmat, vagy hogyan tudnátok megfogalmazni, hogy pontosan mi indít be titeket?

Én mindig is sub lány voltam, és én mindig egy gyermekkori traumámmal magyaráztam magamnak a dolgot, de kíváncsi vagyok a másik oldalra.

Egyébként teljesen jól vagyok a vágyaimmal, csak szeretem tudni az okokat.

L/20



2020. aug. 10. 01:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem feltétlen a fölérendeltség az ok, hanem egyszerűen szexuális témában olyan dolog izgat, ami miatt nem tartom én magam szőke hercegnek fehér lovon egy átlag lány számára. Olyan lányt keresek és kerestem mindigis, aki azt szereti, amit én, és ez önmagában szükségessé teszi, hogy alárendelt legyen, különben nem működik.

Nincs trauma, meg semmi és szerintem nem is kell egyik oldalon sem, hogy legyen. Szerintem ez tök természetes dolog is lehetne, de társadalmilag nem az, így ezek nem publikus dolgok, de nekem a legtermészetesebb.

42/f

2020. aug. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nálam nincs semmi trauma, szimplán előjönnek az állatiasabb ösztöneim és ezért szeretek domináns lenni.
2020. aug. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
A nők alapból sub beállítottságúak! Ilyen marha egy kérdést....
2020. aug. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok elképzelni más szerepet. Azért, mert ilyen vagyok.

Nincs más oka sztem.

2020. aug. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ez egy minimum 5 alkalmas bérlet lenne egy pszichológushoz, hogy valaki komolyan feltérképezze magában a dominanciája okait:)

Nyilván egyrészt az ösztönökből fakad, hiszen hagyományosan a nagy, erős hím irányítja a gyenge nőstényt, de biztos hogy mindenkinek voltak egyedi állomások a gyerekkorában, amik konkrétan a BDSM felé terelték.

2020. aug. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Ez tényleg egy buta, semmit nem érintő kérdés. Miért folyik a víz? Miért kerek a tojás?
2020. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Te miért szereted/nem szereted a csülökpörköltet? Ha erre tudsz válaszolni, akkor a kérdésedre is meglesz a válasz.
2020. aug. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Mert belülről így jön, nem keresek rá magyarázatot. A való életben is ilyen vagyok, a szexben pláne nem fogok alárendelődni.
2020. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 De La Cruse ***** válasza:
24%

A hatalom egy férfi kezében természetes dolog.

Lehet vele mindenkinek jobbá tenni az életét.

Tök jó.

Had legyen mindenkinek jó.

Szexben is. A hölgyek meg olyanok, hogy arra néznek fel akinél a hatalom van.

Néha lehet cserélni sőt. Egy jó férfi a vállalkozásában ad mozgásteret és hatalmat a feleségének bizonyos területeken.

És néha történhet teljesen az amit a hölgy szeretne.

De nem jő amikor a nő rendelkezik hatalommal férfiak felett vagy a férje felett.

ilyenkor esik szét a család, megy tönkre a vállalkozás és sír a nő, hogy nem feminista a z emberiség biológiai összetétele.

2020. aug. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valóban! Talán mi is kompenzálni akarunk!? De engem a dolog technikai része indít be.
2020. aug. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!