Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexben nem vagyunk egyenran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexben nem vagyunk egyenrangú felek a barátommal?

Figyelt kérdés

Sokszor amikor szexelünk és én vagyok felül pl lovagló pózban, akkor pár percig csináljuk csak ebben a pózban utána átfordít, hogy ő legyen felül. De van amikor "nem engedi",hogy felül legyek,mert leszorít (óvatosan) vagy előbb pózt vált és így szinte soha nem szoktam "irányítani" olyan pózban lenni ahol én diktálhatnám az ütemet. Engem kicsit sem zavar(na) ez,ha neki így jó. De nem tudom miért csinálhatja ezt? Nekem azt mondta,hogy jobb szeret ő irànyítani az ágyban is és nem azért van ez így,mert valamit rosszul csinálok és nem élvezi ha pl lovagolok. Belegondolva kicsit jobban...sosem voltunk egyenrangú felek. A barátom szerint nem baj,ha ez nem zavar engem. Szerinte ez csak ideig óráig fenntartható állapot aztán összeomlik és kialakul az alá/fölé rendeltség. Mindig megkérdezi,hogy zavar-e hogy ő ilyen? És erre most is nem a válaszom! Egyáltalàn nem zavar,mert az élet minden területén is ilyen embernek ismertem meg. Főleg másokkal. Mindig meghallgat,figyel rám, közös döntéseket hozunk,csak az ágyban tűnik fel,hogy kb az van amit ő szeretne. Ha néha megis engedi,hogy úgy csináljuk ahogy én akarom,akkor hamar váltunk. Nem agresszív,nem okozott fájdalmat,sosem volt vadàllat, nem bántott. Mégsem tudom ezt hova tenni. Olyan fura szokott lenni amikor szexelünk. Teljesen más arcàt mutatja meg, sokkal erőteljesebb, és elég határozott mozdulatokkal szokott irányítani. Bevallom ici picit félelmetes tud azért lenni. De utána mindig nagyon bújos és törődő lesz. Megölelget,puszikat ad, és iszonyat kedves férfi.

Szerintetek mennyire helyén való,hogy ilyen a viselkedése? Miért lehet ilyen valójában? 23/L a barátom 30/F 2 éve vagyunk együtt.



2017. okt. 18. 11:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És tényleg nem zavar,hogy ilyen. Ilyennek szeretem őt,csak néha elgondolkodom,hogy miért viselkedik így?
2017. okt. 18. 11:54
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs gond.
2017. okt. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2017. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2017. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Én is hasonló vagyok,de a lányok szeretik szerintem azt ha egy férfi határozott az ágyban.Amúgy az életben egyenrangúként kezelem természetesen,de az ágyban én vagyok az akinek az akarata érvényesül.Ez a természetes,mi fiúk vagyunk az aktív fél,a lánynak más a szerepe a testfelépítése miatt is.Mondjuk azt én szeretem ha lovagol rajtam a barátnőm.Ha jó a szex köztetek akkor szerintem úgymond elviselheted ez a pici hibát.:)
2017. okt. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Minden álmom egy ilyen férfi. Becsüld meg nagyon.
2017. okt. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Inkább ilyen legyen! Nekem is álmom egy ilyen pasi.
2017. okt. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

Te vagy aki nehezményezte pár napja, hogy állandóan a szájába élvez a pasija?


Egyébként én is valami hasonló vagyok. Magamból kiindulva, nincs miért aggódnod, jobban élvezem ha én irányítok, de maximálisan a másikra figyelve és az élvezetét előtérbe helyezve. Amíg nem zavar az téged addig nincs miért aggódnod. Ha már olyat csinál ami neked nem jó akkor kell erről beszélni.

2017. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#6, #7, ennyire s**r a helyzet? :D
2017. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Dehogy! :) Nekem semmi bajom a barátom férfiasságával és az orális kényeztetést is imàdom (adni/kapni) meglepő talán,de inkàbb adni:)


Rendben van a szexuális életünk is attól függetlenül,hogy az ágyban ő irányít. Csak azt gondoltam valami komolyabb oka van annak,hogy ő ilyen.


6,7. Ekkora a gond?

2017. okt. 18. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!