Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, volt olyan dolog a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt olyan dolog a szexben, amit direkt kértetek a partnerektől, hogy ne csináljon, és mégis megtette ? Mi lett a következménye ?

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Análszex. Kértem hogy ne tegye oda. Főleg ne előkészületek nélkül. De csak oda akarta erőltetni. Erőteljesen rászóltam és felöltöztem. Szerencsére nem erőszakoskodott tovább
2020. aug. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
A számba élvezett. Erre én lehánytam. Én mondtam neki, hogy ne.
2020. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Hogy ne csapkodja a fenekem annyira erősen nem értette én meg lerúgtam
2020. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kutyapózban ne szoríntsa annyira a csípőmet két oldalt,mert olyan helyen dolgozom ahol fürdeni szoktunk lányok és volt hogy látszott a két kezének a helye,megkékült,meglilult.Ha látták a többiek,biztods gondolták,hogy mi volt.Nekem kellemetlen.
2020. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

#2


[link]

2020. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Még a kapcsolatunk elején kértem, hogy sose élvezzen a hajamba, mert lehetetlen kiszedni. Egyszer mégis megtörtént, de mivel véletlen volt és bocsánatot is kért, így nem haragudtam rá. Utána együtt zuhanyoztunk, szóval bőven volt lehetősége segíteni kimosni.

/Egyébként borzasztó, hogy a fentiek megtörténtek, és egyesek ennyire nem ügyelnek a másik kérésére./

2020. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hála az égnek meg szoktam válogatni a partnereimet intelligencia alapján, így soha senki nem tett velem olyasmit amit nem szerettem volna.
2020. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!