Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti vártok viszonzást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti vártok viszonzást a nyalásért cserébe (párkapcsolatban)?

Figyelt kérdés

2020. aug. 10. 19:15
A kérdező szavazást indított:
Igen, ugyanannak az aktusnak az alkalmával csinálja szájjal a nő nekem is (akár élvezettel nyalok, akár nem).
Igen, de nem feltétlenül ott és akkor. Ha én időnként nyalok (akár élvezettel, akár anélkül), úgy fair, ha időnként a nő is csinálja nekem szájjal.
Nem, elsősorban a barátnőm örömére nyalok, csak annyit akarok, hogy jó legyen neki. Ha ő sosem viszonozza, az sem baj.
Nem, elsősorban a magam örömére nyalok, imádom magát a puncit. Nem érdekel, ha nem kapok viszonzást.
Nem nyalok.
42 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Én a partnerem és a saját örömömre is nyalok, nem várok el mindig viszonzást, de azt sem mondanám, hogy soha :)

28F

2020. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Vacsi főzés annak számit?

Akkor igen

2020. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem törvényszerű mindig viszonozni, de azért én is szeretek valamit kapni.
2020. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Én valami más, nem annyira szexuális dolgot kérnék cserébe.
2020. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem várnék el semmit a szexben, sem "nyalásért", sem semmi másért. Azért vagyok a partneremmel hogy örömet szerezzünk egymásnak, s a másik öröme által saját magunknak is. Régen rossz, ha valaki azért csinál valamit a szexben mert bármit is "elvár" a másiktól cserébe.
2020. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Alap,aztab húzzon ki a konyhába vacsorát csinálni..
2020. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek a dolgok szépen maguktól megoldódnak. Ha én úgy érzem pl egy délutánon hogy be vagyok gerjedve és nyalni szeretném őt, akkor megteszem, mert be vagyok rá indulva.

Lehet, hogy másnap meg ő lesz így ugyanezzel, akkor meg ő kap el, és jól kicsavarja a kis fügyülőmet.

Az a lényeg, hogy mimdent akkor kell csinálni amikor be van rá indulva az ember, mert csak akkor lesz az igazi.

2020. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem viszonzás kérdése ez én szememben. Ha hiányolnám a cumit, azért lenne, mert szeretem, ha cumiznak, nem azért, mert én is nyalok. Én is azért nyalok, mert neki jól esik - meg én is élvezem -, nem azért mert egyensúlyt keresek.


Persze, nem mondom, hogy így értetted, de fontosnak tartottam tisztázni.

2020. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A szexben semmiért nem várok viszonzást! Alapból várom el hogy kelljek neki és kelljen a testem és amit szeret a szexben azt szeresse velem is! Máskülönben hogy is működhetne a dolog?...


De amit csinálok azt azért csinálom mert akarom és élvezem, vagy mert ő élvezi. De ezt akkor is megcsinálom ha nem kapok érte mást.

35F

2020. aug. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!