Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban élő pasik! Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő pasik! Ha flörtöltök azt csak jó csaj esetében teszitek?

Figyelt kérdés
Elmondhatjuk hogy nem tartod magad totálkárnak mivel van baratnőd. De ha mégis flörtre vágysz ilyenkor akkor csak jó csaj esetében okés a visszacsatolás vagy bárkitől jól esik?
2020. aug. 10. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nekem mindenkitől jólesik a flört, akivel megvan a kémia.
2020. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
EGyáltalán nem, nekem jól esik flörtölni nem jó csajjal is
2020. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Azzal flörtölök aki izgat szexuálisan. 43F
2020. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A jó csajt úgy értem hogy izgat szexuálisan.
2020. aug. 10. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell hogy izgasson amúgy is szívesen flörtölök
2020. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Én igen, tehát csak a nekem szexuális értelemben és úgy emberileg is tetsző hölggyel flörtölök.
2020. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mivel felearányban voltak a válaszok így nem jutottam előbbre, nem tudom eldönteni hogy vajon csak kedvtelésből flörtöl vagy mert bejövök neki de nagyon köszönöm a válaszokat!
2020. aug. 10. 14:31
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Csak olyannal flörtölök akit vonzónak találok, függetlenül attól hogy kapcsolatban vagyok vagy nem.
2020. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Amelyik pasi nincs kapcsolatban, az se totálkár. Egy férfi nem attól főnyeremény, hogy van valakije.
2020. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!