Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet az, hogy a korombe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy a korombeli lányokkal nem nagyon tudok beszélgetni és bármit is elérni, viszont a középkorúakkal nagyon könnyen megtalálom a hangot és akár a szextől sem zárkóznak el ? (26)

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Ezt én fordított előjellel ugyanígy érzem, sok fiatal csajt hódítottam már meg. 48+F
2020. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig a korodbeliekkel ugyanúgy kell ismerkedni mint a középkorúakkal - beszélgetni velük, értelmesen kommunikálni, szimpátiát (majd vágyat) ébreszteni.
2020. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kb. 30 éves koromig én is jobban megértettem magam a nálam idősebb nőkkel, illetve nagyon bejöttek számomra. Már tizenévesen is idősebb barátnőim voltak. 4-10 évvel. Szüzességemet is egy 10 évvel előrébb tartó csajjal vesztettem el, 2 évig voltunk együtt. Koraérett és erős alkatú voltam.

30 - 40 között viszont egyre több fiatalabb csajjal hozott össze a sors. Megismertem egy 24 éves lányt a neten. Második randin bemutatott a 19 éves barátnőjének. Kiderült annak jöttem be inkább. 1 évig voltunk együtt.

A harmincas korszak a csúcs, akkor 18-tól 50-ig könnyen lehet ismerkedni. Negyven felett inkább a saját korosztályom jött be. Most 48 évesen, valahol 50-ig húznám meg a határvonalat, tehát lassan inkább a fiatalabbak jönnek be, úgy 30-tól.

2020. aug. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert kapuzárási pánikuk van azoknak a nőknek.
2020. aug. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!