Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi lehet a reális juttatás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lehet a reális juttatás egy örömlánynak egy teljes éjszakára?

Figyelt kérdés

Van egy bombázó szépségű fiatal lány, akinek régóta a visszajárósa vagyok és mindig nagyon kedves velem. A tarifája átlagos, fél óra 15e, egy óra 20e.


Szeretném elhívni majd egy teljes éjszakára, amikor nálam aludna. De nem tudom mennyi lehet a racionális tarifa ilyen esetekre. Jó lenne tudni egy árat, tárgyalási alapnak, hogy könnyebb legyen vele megegyezni.


Ugye az árak ilyenkor nem arányosan szoktak emelkedni az órák számával, hanem minél hosszabb az idő, annál kedvezményesebb az óradíj. Lásd az egy óra sem kerül a fél óra duplájába.


Úgy gondoltam, hogy mondjuk este nyolctól reggel nyolcig legyen nálam és este is meg reggel is egy-egy aktus lenne. Van valakinek tapasztalata, hogy mi lehet a reális/átlagos ár egy ilyen igény esetén itthoni mércével mérve?



2020. aug. 10. 23:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
16%
300.000 ft.
2020. aug. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
8%
Az igen! Büszke lehetsz magadra, h egy k-át döngetsz!
2020. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
De hát ha visszajársz hozzá ès ismeritek egymást akkor mièrt nem kèrdezed meg tőle? Ez számomra èrthetetlen..
2020. aug. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Kérdezd meg egyáltalán vállalna e ilyet (nem hiszem). Ha igen, majd megmondja mennyire gondol. Aztán eldöntöd hogy neked megfelel e. Nem te szabod az árakat, hanem ő..
2020. aug. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
3-as: Majd megfogom, de előtte tisztában akarok lenni a reális árral, hogy tudjak mit reagálni arra, amit majd mond.
2020. aug. 11. 00:28
 6/25 anonim ***** válasza:
43%

Kérdető! Te aztán határozott, céltudatos ember lehetsz! :)

Mit kell egy ilyen kérdésen ennyit agyalni? Amennyiben valóban létezik ez a nő, miért nem kérdezed meg? Ennek így nincs értelme! Te kitalálsz egy összeget, a csaj mást mond, akkor majd alkudozol? Ha kevesebbet mond, akkor pedig elkönyveled, hogy Akciósan megkaptad? :)


Mellesleg, számtalan szép csaj van, aki ingyen, élvezetből, kölcsönös vonzódásból elmegy egy pasival. Miért kéne mindezért fizetni? Jómagam, nem vagyok egy Adonisz, de mindig volt partnerem, barátnőm. Soha nem fizettem szexért.

2020. aug. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
27%
Haha mindig nagyon kedves veled, mint a többivel, annyira szánalmas hogy egyesek képesek az ilyenekbe szerelmesek lenni, csak lehúznak titeket pénzzel, de ameddig vannak ilyen "férfiak" addig kvák is lesznek...
2020. aug. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
De miért jó az neked, hogy azért fizetsz hogy alszik? Fizethetnél 40-et, 2 külön óráért, ehelyett 50-100-at ki akarsz fizetni azért, hogy még pluszba aludjon is 8 órát nálad :D
2020. aug. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%

6-os!

Én sem vagyok adonisz, nem is jönnek a csajok. Gyakran olcsóbb és nagyobb hatásfokkal bír ha felbérelsz egy lányt a feladatra mint h hetekig, hónapokig randizgass valakivel, aki aztán vagy engedi, de leginkább nem.


8: azért nem csak azért fizet h aludjon a lány hanem h vele aludjon. Es ha ejszaka lenne meg szex akkor kéznél legyen. Atölelhesse éjsza..


Valóban nem barátnő érzés de néha kell, hogy puncit is érezzünk, ne csak a kezünket...

2020. aug. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%

Régóta vissza jársz, de beszélni még nem beszéltél vele??

Mi az oka hogy nem mered megkérdezni??

2020. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!