Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiadnád az ismerőseidnek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiadnád az ismerőseidnek, ha egy ismerősöd felajánl valami anyagi juttatást szexuális juttatásért cserébe?

Figyelt kérdés

Elmondanád az xy ismerősödnek, hogy az xy ismerősöd ilyen ajánlatot tett neked vagy inkább tartanád titokban?


(A két ismerősöd ismeri egymást.)


2018. okt. 23. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok pletykafészek

Minek annyit beszélni?

Minden pletyka csak bajt szül

2018. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Nem, de én férfi vagyok. A lányok azok mindent kikotyognak, gondolom te is ettől félsz.
2018. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves #2

#1 voltam, és nőnemű. Sosem kotyogok ki semmit

2018. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert ez nekem is ciki lenne h kvázi k*rvának nézett.
2018. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem épp nemrég történt ilyesmi és még a legjobb barátnőmnek se mondtam és nem is fogom elmondani. Pedig vele konkrétan MINDENT megbeszélünk. Nincs semmi amit ne tudna rólam.


Mondjuk nálam nem ismerik egymást de még így se...


Nagyon cikin éreztem magam miatta...

2018. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!