Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy szexkapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy szexkapcsolatba olyan lánnyal lépnek a férfiak, akik nem elég szépek, és nem akarják felvállalni mások előtt?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Nem feltétlenül. A szexkapcsolat épülhet arra is, hogy kell a szex, a normál párkapcsolat meg nem, és ilyenkor nem az a szempont hogy felvállalnák-e egymást.

Plusz van aki nyíltan felvállalja a szexkapcsolatát, náluk tuti nem a szépség vagy annak hiánya a döntő szempont.

2020. aug. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem, én nem tartom magam jaj de jó pasinak, mert... mert... De én ha a lány benne van akkor simán elmegyek vele vacsizni, sétálni, sőt akár nyaralni is.
2020. aug. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ok lehet még a szexkapcsolatra a párkapcsolat melletti mellékvágány, vagy ha valaki annyira elfoglalt a munkájában, hogy egy rendes kapcsolat vacsival, sétával, nyaralással, stb. nem fér bele, de a fizikai szükségleteit ki kívánja elégíteni.
2020. aug. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam nem így vn. Amikor volt ilyen kapcsolatom, én egy kicsit mindíg szerelmes is voltam, tetszett a csaj.

Akkor én nagyon szépnek és jónak találtam a csajt, igaz hogy nagyon sokszor ez megváltozott, megváltoztatta a vélaményem.

2020. aug. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az a tapasztalatom, hogy igaz, legalábbis erre következtetek abból, hogy a személyiségem a mai napig imádja, napi szinten keres, szinte mindent elmond, de szexre csak addig kellettem amíg össze nem jött az aktuális barátnőjével, aki egyébként sokszor semmibe veszi, de eszméletlen csinos.
2020. aug. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!