Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha eddig csak egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha eddig csak egy sráctól tudtam elélvezni?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok,volt már több partnerem, szerelmes is voltam mégis csak egy pasi volt aki ki tudott elégíteni teljes mértékben úgy hogy orgazmussal zárult az aktus.
máj. 3. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora volt a farka?
máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miben volt más az az egy?
máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hogy azt tudod, és hogy akkor mi történt, miváltotta ki?
máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ilyen, szerintem nálunk kevésbé, inkább a nőknél jellemző, lehet, hogy a többiek nem úgy figyeltek oda rád, vagy ő a nemiszervét úgy tudta "használni" , hogy az neked megfelelő volt. Nem mondom, hogy minden esetben, mert van, amikor a két fél valahogy nem kompatibilis, de ha elég idő van, akkor megtalálható az, hogy hogy jó mindenkinek. Gondolom látod, most valami divat lett a kis méretről szóló kérdések feltétele, de ha egy nő valóban szereti a pasit, e miatt nem hagyja el, én sem hagytam el a párom, akivel évekig voltam, aki hüvelyből nem élvezett el, és csiklón is ritkán.
máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hatalmas farka volt, nagyon izgatott az egész srác már amikor szoptam akkor éreztem hogy ez más lesz. Aztán elkezdett dugni először szép lassan utána begyorsult aztán megint lassan megint gyorsan gondolom hogy ne menjen el túl hamar én viszont pár perc után elélveztem és utána viszont már keményen,gyorsan csináltuk már szinte fájt a mérete miatt de a végén akkorát élveztem hogy percekig nem is tértem magamhoz.
máj. 3. 21:57
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Jó kis kamu duma! Főleg hogy a normális csajom kb 20 másodperc ujjazás után elélveznek! Aki megtanulta a testét annak elég egy kis női ujj is odabent!
máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az az egy viszont nem az volt, akibe szerelmes voltál.
máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, de kamu ez a kérdés :D
máj. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!