Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok igénylitek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok igénylitek, hogy orálnál a srác megszopasson benneteket vagy inkább saját ütemben szeretitek csinálni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

en szeretem ha egy kicsit hasznalja a szamat, atveszi az iranyitast, persze bizonyos mertekig :)


24

bp.

2020. aug. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Magamtól szeretem csinálni, de szeretem ha közben a hajam húzza és picit rásegít.
2020. aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
is-is
2020. aug. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt szeretem. Ahogy neki jobb.
2020. aug. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgat ha szopat
2020. aug. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy szeretik maguktól is csinálni, de szeretik, ha megszopatjuk vagy finoman megdugjuk a szájukat, de minden lány csak annyit szeret ebből amit még ő is élvez, ez különböző azért náluk.

Én például szopással nem is tudok elmenni, szeretem és hagyom a csajoknak sokáig, hogy a maguk ütemében, élvezetükben szopjanak, de, ha el akarok élvezni, akkor elkezdem a saját ütememben dugni a szájukat csak úgy tudok elmenni. Ha kicsit piás vagyok akkor még úgy sem, (vagy akkor már nagyon szét dugnám a száját), akkor inkább kezemmel a nyelvére verem.

2020. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre kiírhattál volna egy szavazást.
2020. aug. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En parom altalaban szopat, diktaljaa tempot es a melyseget is.
2020. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Is is hangulatt függő
2020. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!