Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mely emberileg negatív tulajdo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mely emberileg negatív tulajdonság tud szexuálisan vonzó lenni számodra?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 08:46
A kérdező szavazást indított:
Egoizmus
Agresszió
Alacsony önbecsülés
Bigott vallásosság
Érzéketlenség
Depresszió
Erkölcstelenség
Butaság
Más
Nincs ilyen
40 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Agresszió, a vad szex pl 😃

Megfog jo erősen megpakol, közbe belemarkol a hajamba vagy a mellembe annál jobb nincsen.

2020. aug. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%

1

Te kevered a megjátszott agresszióval, ha egy igazi agresszív ember kapna el, nem hiszem hogy annyira tetszene...

2020. aug. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Talán beteges, de nagyon felizgatnak az olyan lányok, akik szépek, de nincs önbizalmuk. És én tudtam rávezetni valamennyire egyszer egy ilyet, hogy igenis szép, és szexi csaj, nagy nehezen az ágyig is eljutottunk. Na az nagyon nagy siker volt akkor számomra, és nagyon felizgatott a dolog. F
2020. aug. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Férfi részről a szemtelenséget felvenném a listára. Női oldalról - ahogy egy előttem szóló említette - a bizonytalanság, befolyásolhatóság tud szexi lenni.
2020. aug. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egy szexi nőt nagyon izgalmassa tud tenni ha arrogáns.
2020. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
A női agresszió, leginkább a fizikai, nagyon vonz.
2020. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
13%
Ami taszít az nem lesz szexi ha normális vagy. Továbbá ha normális vagy akkor a deviáns dolgok és tulajdonságok taszítanak...
2020. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Szemtelen, agresszív férfi ahhh....
2020. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
54%
8-as: Ja, amíg meg nem ver ...
2020. aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%

Jézusom, nyilvan nem minden helyzetben kell agresszivnak lennie, itt csak az agyban történő dolgokról van szo

Az, hogy valaki vadabb az agyban nem jelenti azt, hogy össze vissza ver majd azon kivul 😃

2020. aug. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!