Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mely emberileg negatív tulajdo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mely emberileg negatív tulajdonság tud szexuálisan vonzó lenni számodra?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 08:46
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy "normális" akarok lenni? Te maradj csak birka, ha azt hiszed, amjt a többség mond, az mindig jó. :) A kérdés alatt nincs keresnivalód. De a kategóriában sem, mert itt nem mindenki az előírt sémák szerint vegetál.
2020. aug. 12. 11:27
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Jujj, várj... tényleg! Megvilágosodtam! Tehát aki erre a kérdésre a szexuálisan izgatò agressziót pipálta be, az állatkìnzást és jégkorszakot akar az ágyba!
2020. aug. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
48%

Meg jo, hogy semmi közöd ahhoz ha en szeretem az agressziót az ágyban 😃

Válaszoltam egy kérdésre, szerintem teljesen korrekt módon erre jossz te es jegkorszakot meg allatkinzast irkalsz itt, hogy fugg ossze a ketto?

Ha en szeretem ha dominál a pasi, megmarkolja a hajam pl akkor emiatt egy kis foka meghalt valahol a vilagon? 🤦🏻

2020. aug. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
54%

Nem az a baja, hanem az, hogy agresszió alatt ő nem teljesen ugyanazt érti. Hozzáteszem, van is igaza, mert az agresszió pszichológiai értelmezése nagyon leegyszerűsítve az, hogy mások szükségleteit ignorálva, azokon akár keresztülgázolva elégítem ki a saját szükségletemet. Erre mondta, hogy ennek nincs helye emberi kapcsolatokban, és ebben tökéletesen igaza van.


Amit nem látott be, hogy te nem azt mondtad, hogy szeretnél egy agresszív emberrel élni, és nem is legitimáltad az agressziót - hiszen te is, mint izgató, de ugyanakkor negatív tulajdonságot jelölted -, mindössze annyit mondtál, hogy egy adag, biztonságos keretek között tartott agresszív, domináns viselkedés az ágyban neked izgató.


Amin mindig elszomorodom, hogy mióta tart az egyre személyesebb adok-kapok egy ennyire bagatell témán.

2020. aug. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Az agresszió és a dominancia az két külön fogalom... Agresszió nélkül is megvalósulhat dominancia...
2020. aug. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem ez volt a lényeg a mondandómban.
2020. aug. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

24# Én írtam az agresszióròl, és velem kezdett el kötekedni, ellenben a feletted lévő hsz-t nem én ìrtam, de mivel más is hozzászòlt, már keverednek a hsz-k

Az agresszió és a dominancia pedig nem teljesen ugyanaz, tehát ha van is hasonlòság, és a dominancia mögött sokszor emberi agresszió van, azért nem teljesen szinonìma, tehát igenis külön tárgyaljuk

2020. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
56%

Visszaolvasva valóban sokat számít, hogy keverendek a hsz-ok.


Továbbra is azzal a lánnyal tudok azonosulni, aki azt írta, hogy neki bejön egy picit agresszívabb viselkedés. Nem mondott semmi rosszat, de először beoltották egy "ja amíg nem ver" mondattal, majd te azzal, hogy "fogalomzavarban él", ami lehet igaz, de túl sokat nem számított.


Szerintem ő válaszolt egy kérdésre, és ti kezdtetek kötekedni, csak mivel többen is kritizálták hevesebben reagált.

2020. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!