Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, miközben szopnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miközben szopnak titeket, van bennetek olyan érzés, hogy az adott nő éppen behódol nektek?

Figyelt kérdés

Tehát ő ott és akkor alávetett szerepben van szerintetek?

Most nem olyasmit kérdezek, ami az én fejemből pattant ki, tényleg hallottam így nyilatkozni férfiakat, de másképpen is, úgyhogy kíváncsi lettem, mi a jellemzőbb.



2020. aug. 11. 16:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, számomra ez teszi a dolgot izgatóvá.
Változó, attól függ, hogy hogyan történik a dolog.
Nem, nálam ez nem az alá-fölérendeltségről szól.
33 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Igen,ezért is szeretem ha térdepel előttem közben.
2020. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Egyedül akkor érzem ezt ha állva szopnak le, és térdelnek előttem
2020. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Igen, főleg ha letérdel elém és közben a szemembe néz, az nagyon jó érzés.
2020. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Ez szex. Kedvességből szopik és mert szereti. Nem azért mert én kényszerítem rá. Bár van csaj aki élvezi ha szopatják, de ha meg is csinálom neki attól még nem érzek úgy...

35F

2020. aug. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam olyan érzés van, hogy hálás vagyok neki!
2020. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Férjemmel 16 éve élünk együtt. Kedveljük a változatosságot, de nem mindig van rá alkalom és idő. Az általános a kölcsönös, romantikus együttlét. Legtöbbször fáradtak vagyunk, a kamasz gyerekek későn fekszenek, így még álmosak is vagyunk, mire kettesben lehetünk. Tehát a kölcsönös orál egyszerű egymás kielégítéséről szól. Nekem is jól esik, neki is jól esik, ennyi.

Amikor viszont miénk a lakás, időnk és energiánk is van, akkor más helyzetek is előjönnek. Hangulatfüggő, de hol férjem irányít, hol én. Ekkor előfordul, hogy egyikünk dominál a másik felett. Izgató, amikor határozottan oráloztat. Néha kifejezetten élvezem! De az is klassz, amikor én irányítom őt, ő pedig szót fogad. De kapcsolatunkban nincs alá és fölérendelt, teljes az egyensúly.

2020. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!