Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy úgy feküdtél le a pároddal, miközben egy másik személyre vágytál inkább? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
Amikor valakivel kapcsolatban vagy, sőt, még ha nem is kapcsolatról van szó, csak pl egy kalandról, vagy ha szex nincs is, legalább csók igen, de a lényeg, hogy átadod magad valakinek, miközben egy másik személyért vagy oda inkább, aki szintén megszerezhető lenne, mégsem vele vagy, ilyenkor milyen érzések kavarodnak benned a "nem igazi"-val való együttlét során, előtt, után?

2015. okt. 15. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
még nem volt, ez általában idősebb vagy kiábrándult embereknél esik meg
2015. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok és a környezetemben sok ilyet látok a korosztályomban, szóval nem mondanám, hogy inkább az idősebbekre igaz ez.
2015. okt. 15. 12:04
 3/6 anonim ***** válasza:
hát akkor én kilógok a sorból annyi szent
2015. okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
volt hogy beleszerettem egy lányba de nem lehetett az enyém. Próbáltam ugy elfelejteni, hogy egyik p.inábol tettem át a másikba a farkam, de olyankor mindig csak ő járt a fejemben. nem tudom erre gondoltál e
2015. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vasárnap óta rendszeresen.

Erősen ittasan kikezdtem valakivel miközben komoly kapcsolatban élek.

Sosem csináltam ilyet, nem is volt rám jellemző, nem értem a dolgot. Évek óta ismerem látásból, mindig is szimpatikus volt, de úgy soha nem gondoltam rá, nem értem miért alakult így. Igazából azt sem tudom ki kezdte, mindegy is, iszonyat szemét voltam :( Azóta nem is beszéltünk.


Az eset óta folyamatosan bűntudatom van.


És itt a csavar a dologban...


Nem azért amit tettem.

Itthon érzem rosszul magam, ha asszonnyal csinálok akármit is, folyamatosan bűntudatom van, olyan mintha azt a lányt csalnám a saját barátnőmmel...

Iszonyatosan rossz, kavargó, frusztráló érzés...


Nem kívánom senkinek.

2015. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a napokban jott elo egy ilyen. Regen egy sraccal sokat osszejartunk, elvoltunk. O volt nekem az elso, meg az elso csokot is vele eltem at. Van baratom tobb honapja. A mult heten ram irt facebookon ez a srac, es azota folyamatosan azt erzem, hogy hianyzik es vele akarok lenni. Volt hogy szexeltunk a baratommal es kozben is ra gondoltam... Nagyon gaz. Pedig szeretem a baratomat. Nagyon rossz erzes.

21/L

2015. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!