Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfétisesként ti mit gondolto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétisesként ti mit gondoltok a kicsit szabálytalanabb női lábakról (pl lúdtalp, rövid körmök, második lábujj hosszabb stb)?

Figyelt kérdés

Én személy szerint szeretem, ha van valami "extra", még ha így az aranymetszés szabályai nem is mindig érvényesülnek:) Valamiért a lúdtalpat különösen szexinek tartom, talán mert így szélesebb, simább a talp...

Nektek van valami extra, amit szerettek a női lábakban?



2020. aug. 12. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Imádni kell és a gazdáját is.
2020. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Én a nagy lábakat szeretem, a 40 es fölöttiket.
2020. aug. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csatlakozom a ketteshez
2020. aug. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a nagy nekem is bejön
2020. aug. 12. 17:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tartom szabálytalannak azt, ha a 2. lábujj hosszú. Imádom a nagy női lábakat, és ha hajlékony, ápolt. És persze a gazdája is bejönne:).
2020. aug. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszabb a 2. lábujj, az a művészetben különleges szépséget jelent, keress rá hogy Vénusz lábujj :) Ez nem deformitás.
2020. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a különösebb deformitás számomra sem vonzó, de a lúdtalp és pl rövid lábujjak lehetnek tökéletesen sexyk
2020. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te mit szeretsz a lúdtalpban? Ilyen lányt már sikerült találnod?
2020. szept. 3. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!