Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő tud bántalmazni szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő tud bántalmazni szexuálisan egy férfit? (megerőszakolni) Továbbá, ti mit gondoltok miért általában a férfi erőszakolja meg a nőket?

Figyelt kérdés

Érdekelnek az ezzel kapcsolatos vélemények, álláspontok.


Szerintetek miért a férfi erőszakolja meg általában a nőt?

Nagyon sokszor az áldozatot okolják, mert hogy túl kihívó. De akkor sincs joga ehhez senkinek.



2020. aug. 12. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

Bárcsak megerőszakolna Kulcsár Edina!


44/F

2020. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Azért a férfiak erőszakolnak jellemzően, és nem fordítva, mert ők az erősebbek fizikailag, simán a gyengébb fölé tudnak kerekedni, illetve a szexualitással kapcsolatos ösztönök intenzívebben vannak bennük jelen, köszönhetően a tesztoszteronnak.
2020. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az3rt 4-5 nö szerintem meg tud eroszakolni egy atlag ferfit
2020. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ez a kérdés, és önmagában a női agresszió is. Szerintem részben azért, mert a nők agya másképpen működik, ha nincs fedélzeti problémája, akkor nem fog ilyenre vetemedni, csak ha probléma van nála, akkor. Ez lehetséges betegségről, traumából (pl.: bosszúból) adódóan.

Szerintem egy mai (félközepesen erős) fizikumú nő simán helyben tudna tenni egy hapsit. De gyakoribb, hogy nem egyedül, hanem társsal vetemednek ilyen dologhoz.

A másik a hormonok, ami miatt ez nőknél nem gyakori.

2020. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Itt testműködés beli különbségek is vannak. Ha a férfinek nincs mervedése, akkor nem lehet megerőszakolni. Mégis milyen erőszak az hogy lefognak és elkezdenek leszopni? A nőket nem úgy erőszakolják meg, hogy előtte kinyalják őket. Egy női testet lehet szexuális célra használni akkor is ha nincs izgalomban. Ilyenkor nagy fájdalmat is lehet okozni a megalázást leszámítva. Azt nehezen tudom elképzelni hogy egy aktus a férfi számára fájdalmas lehet, bár megalázó mindenképpen, de ezt majd ők elmondják.

De a nőknek azért ez nem szokása, valljuk be.

2020. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csak fizikai erőszak van. Igen, lehetséges.
2022. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!