Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom elmondta, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elmondta, hogy az exével élvezetesebb volt a szex, most ezt hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Eddig olyanokat mondott, hogy velem próbálta ki a legtöbb pózt, az előzővel nem volt ennyi minden, velem a legélvezetesebb. (Persze mi nekünk nem volt minden póz rendszeres ettől függetlenül, mert kipróbáltunk sokat) De az utóbbi időben sok volt a hazugsága, ezt is sejtettem, de nem firtattam, mert nem is akartam volna az igazságot hallani.


Viszont kiderült, hogy egy összeveszés alkalmával azért pakolt el olyan könnyedén és meg sem próbálta rendbehozni a dolgokat, mert az volt benne, hogy nem baj, ott van a másik akiről most szó volt, és ha nem állítottam volna meg, akkor meg is lépte volna.


Nem értettem, hogy mégis miért azonnal más jut eszébe, ha már nem szereti, és vele nem érezte ugyanezt.


Így mondta el, hogy amúgy kettőnket megfordított a szeretkezéses témával kapcsolatban.

Ugye azt mondta, hogy ezeket nem próbálta mással, és mivel jobban élvezi hogy velem több mindent csinál, így jobb is velem a szex, mint vele, amikor vele csak három póz volt.


Aztán kiderült, hogy vele is csinálta, ráadásul még olyanokat is rendszeresen csináltak, amit velem csak néha néha. És így mondta, hogy amúgy igen, vele több volt a póz, élvezetesebb volt, de velem érzelmileg másabb.

Aztán mondtam, hogy oké, hogy érzelmileg másabb, de basszus, konkrétan azt vágta a fejemhez, hogy vele jobb volt az értezlektől függetlenül maga a szex.


Erre azt mondta, nem úgy értette. Velem jobban szereti, vele csak a pózoktól volt élvezetesebb.


Ezt szintén nem értettem. (Egyébként is nagyon tud hazudni, ha pedig tudja, hogy valamivel kapcsolatban kezd lebukni, akkor cifrázza, hátha)


Tulajdonképpen ígyis úgyis azt mondta, hogy vele jobb, csak magyarázatot adott, hogy miért jobb, nem? :D


Őszintén szólva még sosem voltam így férfival. Mármint ahol ennyi hazugság lenne, vagy aki képes akár veszekedni, hiába tudja, hogy hazudik.


Nem csak erről van szó, ez még hagyján, nyilván fáj, főleg, hogy direkt felcserélt minket, és tulajdonképpen elmondta, hogy neki melyik volt jobb, csak azt hazudta, hogy azok amik velem vannak azokat vele nem csinálta, meg mást sem, aztán kiderül, hogy de, és még tőbbet is.



Jelenleg nem tudom, hogy hogyan álljak hozzá. Nem azért, mert mással mit csinált, hanem mert erre az illetőre mellettem már többször vágyott, és mert rengeteg sok hazugsága volt az utóbbi időben. Ami miatt mindig megígéri, hogy soha többet nem hazudik, de mindig elhibázza.


Azt mondja, hogy neki időre van szüksége, hogy őszinte tudjon velem lenni, mert neki ez sohasem ment.

De én ezt nem így látom, mert szerintem egy kapcsolatban az őszinteséghez nem kell idő, ez alap tiszteletet.



máj. 1. 20:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj el rajta, hogy mit tudnál jobban tenni. Ha semmit, akkor állj odébb
máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted, hogy jobban tenni?
máj. 1. 20:32
 3/20 Noren1989 ***** válasza:
32%
#1, a frici màr odébbàllt, Kérdezőnknek csak vagdalkozva csaptàk oda a tutit...
máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Jaj, nagyon sajnálom, megérdemelnél egy őszinte pasit, nem csak a szexben..
máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%
mondja meg mitől volt, jobb, és akkor mostantól te is úgy csinálod. ha csak a teknikában jobb akkor azt megtudja mutatni neki. ha viszont ő fastagabb, vagy nagyobb volt. akkor fogad el hogy ez van. olyan szar te se lehetsz ha veled van
máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen erről már beszéltünk miért van velem. Amikor még lehetett volna az előzőhöz visszamenni, akkor visszament volna.

Azért elvileg, mert ő könnyű lett volna.

Másnál pedig sosem tudott bevágódni, vagy egy idő után a többi elhajtotta. Ezt mondta, és sok barátja így is mondta el.


A szexben azt mondta, hogy több mindent értem el nála, például, hogy általam sikerüljön a csúcsra jutni, mással, más mozgásával nem sikerült, csak ha ő irányított.


Mégis ettől függetlenül vele élvezetesebb volt.

máj. 1. 20:45
 7/20 Noren1989 ***** válasza:
73%

Dobd ki a pitsàba.


Maga a hasonlitgatàs is kiakasztó lenne, nemm még így leközölve...

máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ahh, mégha hasonlítgatna…

Az is rossz biztos, de inkább az a szar, hogy direkt felcserélt minket, és végülis úgy mondta el, hogy neki vele jobb volt a szex.

Vágta volna ki inkább egyenesen ezt.

máj. 1. 20:52
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Aj, kérdező, nem vagyok már tini, és nem is akarom osztani az észt, de az alapvetés, hogy a szex mindig két emberen múlik, ha valakinek valami nem jó, miért nem mondja? Ha én a nőnek nem mutatom meg, pl hogy hogy elégítsen ki kézzel, "szegny" honnan tudná?
máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyit hazudik, akkor minek vagy vele?? Lehet azt is hazudta, hogy idő kell neki, hogy őszinte tudjon lenni... Bár ez alapból furán hangzik. Mentális problémák vannak a háttérben, nem biztos hogy komoly, csak rossz szülői behatás. Mint kb minden embernél.

Arról nem is beszélve, hogy ezzel a megjegyzésével meg direkt akart megbántani téged. Nem tűnik valami szép jellemű embernek.

Nőként mondom, hogy sok pasi aberrált, de annyi normális, kedves ember van az utcákon. A nők miért a selejtet válasszák? Kérdező, ezen neked is dolgoznod kell...

máj. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!