Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 évesen egy kis maroknyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen egy kis maroknyi cicim van fog még vajon nöni?

Figyelt kérdés

#Cici,mell,tini,serdülő ,kamasz,
2020. aug. 13. 12:21
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
67%
Képeket ha tenné fel róla könnyebb lenne véleményezni😜
2020. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Több ismerősnek is egyetem elején nőtt meg hirtelen. (Az egyikről tudom, hogy fogamzásgátlót kezdett szedni, és szerinte annak volt ez a hatása.)
2020. aug. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Mindegy hogy pici a cici, nekünk akkor is tetszeni fog ;) Ne aggodj ezen :)
2020. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

Én azt olvastam régebben,hogy a cicikének a növését befolyásolja nagyon a fogyókúra.Ha az a kritikus 3 napon fogyózol automatikusan leáll ez a növekedés a mellben.De szoptatás után akár változhat is.

Igen a szép mell az nagyon nőies.Imádják a pasik.Mondjuk a pedofilok azok nem.

2020. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

En azt mondanam hogy a pasik legtobbszor azatlagos meretu ciciket szeretik.

Nem veletlenul akkora az atlagos amekkora, evoluciosan nagyobbranott volna a lanyok melle ha az jonne be a szelekcio miatt.


Ugyanannyi pasi szereti a kis ciciket mint a nagyokat. Ez kb olyan mint hogy mekkora farok a legjobb. Az a lenyeg h kompatibilis legyen mert van szuk csaj is meg tág csaj is.

A tag csajoknak kell a 20 centi, egy szukebb lanynak az mar fájna ha kemenyen megraknák vele.


Nekem az osszes baratnom kivetel nelkul azt mondta h atlag feletti meretem van, volt aki azt mondta hogy nagy, a tobbi pedig azt hogy egyertelmuen nagyobb mint az atlag amivel dolguk volt, az elso harmad határára tennék.


Volt viszont egy aki azt mondta h kicsi. Persze, a csajba bele tudtam nyulni 3 ujjal es azt mondta hogy akkor jo neki az ujjazas... konkretan akkor meg nem tudtam h ökölszex lehetseges, de azon agyaltam h ebbe beleférne kis tréning utan az öklöm. Kiderult h kifogott 2 pasit elottem, mindketto 20 cm feletti volt.


Gondolom azota meglepodott hogy veletlenul osszejott a tág vaginájához 2 nagy pénisz, tobbet nem fog.

Az a lenyeg hogy a mellmeret mivel a ciciknek funkcioja sincs, konkretan elhanyagolhato. Valakinek ez tetszik valakinek az, de egy viztos: sokkal tobb ismerosom mondja azt hogy neki a kicsi cicik jonnek be jobban mint amennyinek a nagyok tetszenek. Nem divat ma a nagy mell.

2020. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A feleségemnek is maroknyi a cicije, mégis mindenki őt akarná!
2020. okt. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!