Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi a vélemény a...

Férfiak! Mi a vélemény a maroknyi cicikről?

Figyelt kérdés
Szerintem rohadtul nem nőies, fekszem eltunik, és még undorító is. Mert szex közben a partnerem ha én fekszem azt a testet látja amit az imént néztem meg. Levetkoztem felülről és fekve a mellkasom elé tartottam a tükröt. Sírtam.

2020. jún. 13. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Hmm . Ez bőr típus és tejmirigy kérdese is , nagy formásabb dudák is szetmennek ha puhák . Közepesebb kemények meg állnak mint a 100as szeg .
2020. jún. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A nőiességet alapvetően szerintem a fenék formája határozza meg, a mell mérete/formája csak sokadlagos, fontosabb egy csábos mosoly, egy gyengéd érintés, egy szép haj, stb. Láttam nőket akiknek maroknyi "cicijük" volt, de elképesztően szexi volt a kisugárzásuk, így az összkép kívánatos volt ée eszembe sem jutott volna, hogy arra gondoljak, hogy kicsi a melle!


Én például úgy gondoltam, hogy kicsi, vékony, görbe a péniszem, egy ideig bántott a dolog, de rájöttem, hogy ez egy ördögi kör és még rosszabb is lehet a helyzet, ha nem fogadom el magam!


Elkeztem meditálni, jógázni, testedzést végezni és pozitívan gondolkodni, minedzt úgy, hogy elfelejtettem ami bántott.

Néhány hónap után éreztem, hogy keményebb és nagyobb a farkam, lazább a testem. Kb. 1 év múlva lemértem, 2 cm-el lett hoszabb és vastagodott is, az egész testem sokkal sportosabb és fittebb.

Innentől kezdve pedig a pozitív eredmények visznek tovább, hogy még jobb legyek, ezután már nyert ügyem van.


Szóval kérlek fogadd el magad és tekints magadra egy szuperszexi nőként, mert az vagy! Emellett tegyél meg amit csak tudsz, eddzd a tested, meditálj, táplálkozz egészségesen és próbálj egyre pozitívabb lenni!


Ha megfogadod a tanácsaim, hidd el hogy sokkal jobban fogod magad érezni, máshogy fogsz magadra tekinteni és ezáltal lesz egy sokkal szexibb kisugárzásod, amiért a legtöbb férfi odalesz! A testedzés , jógázás, lazítás hatására pedig egyértelműen javulni fog az egész tested formája, a melleidé is!


22/F

2020. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem nincs bajom a maroknyi mellekkel, kézre allnak :)
2020. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem irtóta bejön, de te így sem kellenél. Nem a melled, hanem a hozzáállásod, és a frusztrációid miatt.
2020. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!