Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelmes vagyok a lehetetlenb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a lehetetlenbe.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba aki elérhetetlen a számomra.

Soha nem fogok neki tetszeni.Borzasztóan ronda vagyok,buta és a szeretetem sem tudom kimutatni még a barátaimnak sem.

Fájdalmas ez a helyzet,főleg mikor megjelenik az álmomban,sírva ébredek fel.

Mit tegyek,hogy végre elfelejtsem?

Nem lesz jobb,de legalább nem reménykedem hiába.



2020. aug. 13. 12:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
03:50 Elég naiv vagy.Nem ezért van jó nőjük,hanem a sok pénz miatt!Van sok megélhetési ribi!😑
2020. aug. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Pontosan. SOk pénz=erőforrás=biztonság az utódoknak--->régi evolúciós drive. Ugyanígy izgató egy jó sportoló, egy menő gitáros (tök mindegy hogy csúnya, és esetleg drogfüggő, ha teli van önbizalommal) vagy az egyenruha. És fordítva meg nem. A férfiak nem buknak a magas stűtuszú nőkre. Egy férfit nem érdekel egy idősebb nő politikus, hiába van nagyobb hatalom a kezében, mint mondjuk egy ANgela Merkelnek, inkább elvesz egy csóró de csinos pincérlányt. Tehát te nem érted az emberi működést, és erre még büszke is vagy. A srácnak kell találnia valamit, amiben jó, és abban kiteljesedni, azt értékelik a nők, meg az önbizalmat, a picsogást nem.
2020. aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

15:38

Még mindig te nem érted,amit mondok.A csávó lehet akármilyen jó valamiben,ha nem lesz sok pénze.Akkor semmi esélye,ugyanis sok nőnek a pénz számít,és nem más dolgok,mint,amiket írogatsz.🤣

2020. aug. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%
Én voltam fent, voltam lent, kedves utolsó. Ez viszont sohasem befolyásolta a csajokat. Amikor a második feleségemmel összejöttem, pont a válás után voltam. Semmit sem tudtam felmutatni egy erősen mínuszba hajló bankszámlán kívül. A feleségem gazdag családból származó lány volt, így kitagadták, mert a család azt hitte, hogy csak a pénzükre teperek. Ez se izgatta, velem tartott, és 21 éve ő a társam, a párom, a partnerem mindenben. Lehetsz rossz véleménnyel a csajokról, de ez inkább csak a tehetetlen emberek oktalan dühe.
2020. aug. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

08:40

Nem írtam,hogy mind ilyen,mindig van kivétel.

Ja és én is nő vagyok,bár ugyanarra bukuk,mint ti,ugyanis leszbikus vagyok. :D

2020. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes lennél akkor mindent elkövetnél és véghez vinnéd.

A szerelem csodákra képes és te csak egy béna idétlen valaki vagy aki nem akar semmit se megtenni azért hogy valami legyen.

2020. aug. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!