Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelmes vagyok a lehetetlenb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a lehetetlenbe.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba aki elérhetetlen a számomra.

Soha nem fogok neki tetszeni.Borzasztóan ronda vagyok,buta és a szeretetem sem tudom kimutatni még a barátaimnak sem.

Fájdalmas ez a helyzet,főleg mikor megjelenik az álmomban,sírva ébredek fel.

Mit tegyek,hogy végre elfelejtsem?

Nem lesz jobb,de legalább nem reménykedem hiába.



2020. aug. 13. 12:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem szerelmes vagy... Ismered? Tudsz róla mindent? Mert ha nem, akkor csak idealizálod. Magadat pedig lebecsülöd amennyire csak lehet.
2020. aug. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem sajnos ilyen ha reménytelen, nem jó :( mondhatnánk hogy ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel, de nem fog segíteni. Igazából nincs két mondatos válasz amit elolvasol és "hűha, tényleg, már meg is van oldva a dolog". Egy dologtól tud igazán elmúlni... ha tapasztalsz, élsz, mással éled meg aki viszonozza is.

Addig is viszont egy kis önbizalom hasznos dolog lenne...

2020. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Próbáltál már egyáltalán a közelébe kerülni, beszélgetni vele...? Vagy mindezt magad döntötted el?
2020. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Átérzem, én is olyat szeretek, aki tudom, hogy nem fog engem szeretni, lassan már két éve. Csak annyit tudsz kezdeni, hogy megpróbálsz önbizalmat gyűjteni, arra fókuszálni, amiben jó vagy, próbáld fejleszteni önmagad.
2020. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nincs lehetetlen! :)
2020. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy ronda? Mert a férfiaknál nem számít úgy a külső
2020. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Ha Horváth Karcsika jóképű legény lett volna, a világ ma kevesebb lenne egy Charlie-val. Ha Arnold Schwarzenegger jóképű legény lett volna, a világ ma kevesebb lenne egy Schwarzival. Ha Bill Gates jóképű legény lett volna, a világ ma kevesebb lenne egy Microsofttal.

Tetszik, vagy sem, a világot a nők elismerése utáni vágy hajtja előre. Aki szerencsés génekkel születik, nem sokat kell ezért tennie, akit kevésbé kegyelt a sors, annak többet. Ki a megmondhatója, hogyan jár jobban a pasi? Én most úgy érzem, elherdáltam azt a sok tehetséget, amit kaptam. Tehettem, hiszen sokszor kétnaponta másik barátnőm volt, nem volt szükségem kitűnni valamiben. Ugyan kitűntem a zenében, de az csak pótcselekvésként funkcionált, nem abban voltam igazán jó, csak a csajoknak az jött be. A minap találkoztam egy fiatalkori barátommal. Ő egyetemi prof lett, én egy senki. Ne érts félre, nem bánom, hogy így történt. Mindig ott voltam, azt csináltam, amire az aktuális korom éppen predesztinált, és ez alapfeltétele egy igazán boldog életnek. De valami kesernyés szájíz azért marad az emberben, amikor bemutatja a csemetéinek az országhírű barátját.

Szóval csak azt akarom mondani, hogy keress valamit, amiben jó vagy, és fejleszd magad. Azt bírják a csajok!

2020. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
AZ előző leírta a lényeget, azért is mondtam, hogy a férfiaknál nem az az elsődleges, hanem leginkább a telejsítményük, és nem kifejezetten a külső adottságoktól lesznek (csak) sikeresek a nőknél. Tehát semmi jelentősége, ha az élet egyéb területén tudsz kiemelkedni valamivel, bérmivel, amiben jó vagy, és önbizalmat tudsz belőle meríteni.
2020. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8:A hetes téved.A szexuális vonzalom bizony a külsőtől függ.Kivétel,ha egy nő nagyon szerelmes,mert akkor az átlagos külsővel rendelkezőhöz is nagyon tud vonzódni.

N

2020. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem téved, ezért van sok sikeres ámde idős, vagy átéagos/átlag alatti külsővel rendelkező férfinak fiatal, szép csaja. Egyáltalán nem külső függő a férfiaknál, a nőknél már igen.
2020. aug. 15. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!