Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok megérzik, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok megérzik, hogy egy fiú társaságban ki az "alfahím"? Mi alapján?

Figyelt kérdés
2020. aug. 13. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Máshogy viselkedik. De ezt nagyon hosszú lenne végigvenni
2020. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
A pszichopaták az alfahímek.
2020. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Meg. Hogyha pl az alfahím elmegy, akkor valszeg mennek utána. De ez csak egy nagyon hülye példa
2020. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Több társaságot is tudok ahol ránézésre valaki alfahím, de a valóságban egy másik tag mozgatja a szálakat, az van amit ő mond. Ő kívülről nézve nem vezető annyira.
2020. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%

Ez egy borzasztó buta/beskatulyázó kifejezés. Világért sem akarom bántani a lányokat, de sokan a gátlástalan suttyót összekeverik a magabiztossal, ugyanígy van olyan fiú is, akinek van egy álcája, de amúgy lelkileg borzasztó törékeny és elveszett, olyan is van aki kicsit érzelmesebb, de övön alul nagyon jól ki tud bontakozni...

A pszichopatákról annyit, hogy volt egy havercsajom aki egy olyan emberrel volt együtt és harminc másodperc sikerült... Nyilván én nem voltam ott, nem tudhatom, hogy ez igaz-e, de egy ilyen embert semmi esetre nem tekintenék alfának.

Én a magam részéről azt tekintem annak aki következetesen szinte mindig, szinte bármelyik lányt el tudja élveztetni... Vagy legalább tudja, hogy mikor megy el egy lány mert sokaknál ez is eredmény

2020. aug. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen megérzik. Az alfa hím nem láthatatlan személyiség. Elég hülyén nézne ki hogyha valaki a háttérből alfa. Ellentmond. Szóval igenis érezhető.
2020. aug. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Manapság a legtöbb "alfahím" csak színészkedik, csak egy álca, nem lehet csak úgy megállapítani.
2020. aug. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!