Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, volt már hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, volt már hogy egy haverotok megdicserte a farkatokat hogy milyen nagy vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

(semmi melegsegböl vagy ilyesmi csak szimplan jofejsegböl mert latta es tetszett neki)

Pl lányoknál is szokott lenni hogy megdicserik egymas alakjat hogy milyen szep vagy stb stb.


2020. aug. 14. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt igen.
2020. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen nekem is volt.

Ugye kolis vagy,függöny nélküli kabinak stb stb meg amugysem szégyenlős és volt már, hogy megdicsérték.

19F

2020. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen
2020. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt,de csak nadrágon keresztül látta.Nekem egyáltalán nem esett jól,hogy egy férfi dicséri meg.
2020. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Egy valamit megtanultam, az az hogy egy meleg haver nem árt ha van. A csajokról sok mindent tudnak, továbbá adott tippeket is, és őszintén szólva amióta vele megyek vásárolni és tudom mi áll jól azóta lett barátnőm és önbizalmam is. Na meg jól esik ha egy pasi megnéz és látom a szemében hogy az igen. :D
2020. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
en dicsértam mát meg kondi zuhanyzoban egy haverét..olyan tökéletes pénisze van
2020. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Aki bevállalós és szeretné hogy megnézzem esetleg megdicserjem a testét, vagy a farkát, esetleg összehasonlítsuk, akkor az írjon és cseréljünk képet. ;)
2020. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Egy heteró soha nem dicséri mega másik farkát!!
2020. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
7. Iszonyú homár !!!
2020. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A nyolcadikkal értek egyet.

Annyit hozzá tennék, hogy valószínűleg a válaszok fele kamu

2020. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!