Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megdícsért egy buszsofőr!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megdícsért egy buszsofőr! 😍 Mit akarhat? Állandó utasa vagyok, többször észrevettem hogy figyel. Többi lent. :$

Figyelt kérdés

Nemrégiben azt mondta kacsintva, hogy különösen csinos vagyok ma. Rendesen elpirultam.


Kezdemenyezzek ezek után? Kacérkodjak vele? :$


am kb azóta nézeget, mosolyog rám amióta egyszer a belső tükörbe néztem és pont úgy volt beállítva, hogy a nemesebbik testrésze látszott, tükröződött vissza. Olyan vicces volt elkezdtem magamban kuncogni a domborzati viszonyokon ( nem a tájon :P ) Lehet észrevett egy masik tükörből hogy sasolom a szerszámát? Mind1 kivancsi vagyok a ti véleményeitekre, tapasztalataitokra buszsofőrökkel, témával kapcsolatban!:)


21 L



2016. aug. 21. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 21 évesen elég idős vagy ahhoz,hogy eldöntsd kezdeményezz vagy ne.
2016. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet felesége van, meg 3 gyereke.. + ki tudja hány lánynak mondott még ilyeneket egy nap folyamán, Nemhogy a karrierje során... :D

Semmi sincs kizárva. De mint Nő, a Nőnek! Szerintem sok reményt ne fűzz hozzá.

Általában csak ' szórakoztatják magukat ' , mint a futárok, biztonsági őrök, taxisok.. Stb..

Tisztelet a kivételnek. ! :D

2016. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak szeretnék inkabb az eszemre hagyatkozni. Ha ők mindenkit dicsergetnek (olyasmi népbetegség lehet buszsofőröknél:D) akkor pedig felejtős. Igen, nem eppen tinédzser koru lehet:S
2016. aug. 21. 18:06
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha nincs pasid attól még szórakozásnak jó lehet! Vagy tapasztalat szerzésnek.

Egy gkv.

2016. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem menj rá.
2016. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Hogy lehetsz ennyire buta?
2016. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

"szeretnék inkabb az eszemre hagyatkozni."


Ahhoz ész is kéne.

2016. aug. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Az én párom buszsofőr. Ráadásul állandó utasa vagyok. Van két gyerekünk is. Látom ahogy figyeli a fiatal lányokat, sőt el is mondja ha vmelyiket hülyiti egy egy beszólással. Am nála kb ennyi a dolog. Idáig még nem lépett félre eggyel sem, azt tudnám... Mert pl késne vagy ilyesmi... Szóval valszeg csak hülyít téged.
2016. aug. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
84%

Nem tudhatod, hogy van-e barátnője, felesége, gyereke. :D Lehet, hogy csinos vagy és 1-2 kalandot akarna veled vagy többet.


Nekem amúgy van egy nagyon kedves, helyes buszsofőr barátom. Szimpatikus voltam neki, mert én köszöntem amikor megláttam, mondtam, hogy "kérek szépen", megköszöntem a jegyet és a végén a fuvart és el is köszöntem, amikor szálltam le - nem úgy mint a sok városi tirpák, akik csak annyit mondtak bunkón, hogy "Egy egészet végig"

Az elején néha hozzám szólt, hogy mizu, hogy vagyok, aztán megtudtuk egymás keresztnevét. Hónapokig beszéltünk, amikor ő vezetett. Egyszer volt pár percig a tv-ben, nyilatkozott egy interjúban, ahol a viszonylatról kérdezték, onnan tudtam meg a teljes nevét és bejelöltem fb-n. Mindig csak haverok voltunk és nagyon kedves, jószívű pasi. Soha az életben nem akartam tőle többet barátságnál és szoktunk találkozgatni 1-2 hetente. :)

2016. szept. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Buszvezetőként leszögezem,hogyha ismerkedős fajta egy buszvezető,az nem azt jelenti,hogy szexelni akar bárkivel. Általában a férfiak többsége szeretne szexelni foglalkozástól függetlenúl,buszvezetőként csak a könnyebb ismerkedés,magabiztosság miatt könnyebb a dolog. Én bárkivel elbeszélgetek,idős mamival, papival is,mégsem akarok tőlük semmit. Én 3 gyerekes családapa vagyok,és nem nagyon kockáztatnám meg egy félrelépéssel,hogy a családom szét essen. Egyébként írta egy két gyermekes feleség itt,hogy észrevenné. Ne hidd! Vannak praktikák,hogy azt se tudod,hogy nem dolgozik,és még jobban fog figyelni,hogy pontosan érkezzen haza. Van hogy az embert a szabadnapján behívják,és van hogy szabadnapot csinál magának úgy,hogy otthon nem is tudnak róla. Ne légy naív. :) Azért ne féltékenykedj. :)
2018. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!