Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket is frusztrál, mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is frusztrál, mikor elélvezésnél nagyot akartok lőni a csaj mellére, arcára vagy testére, aztán alig jön valami?

Figyelt kérdés
Imádok nagyot élvezni, lehetőleg nagy spriccel, de egyszerűen van, hogy hiába húzom el sok ideig, és vetek be mindent, hogy nagyot spricceljek, egyszerűen alig jön pár csepp sperma, máskor meg erőteljesen tudok lőni. Egyszerűen nem tudom mitől függ, és sokszor az elélvezés pillanatáig nem tudom, hogy most sok fog jönni, vagy kevés. Aztán frusztráló, mikor nekiállok, hogy most aztán jól telespriccelem a csaj mellét, közben meg alig jön pár csepp. Veletek is van így? 24f
2020. aug. 15. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem frusztrál. Se a mellére, se az arcára, se a testére nem szoktam elmenni. Én bele megyek el. ;)
2020. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Jó is lenne ha valaki nagyot spriccelne a cicimre.
2020. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem szeretek punciba élvezni, kell lássam ahogy jön a cucc.
2020. aug. 15. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
az élet nagy problémái
2020. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4

Számomra probléma. Egyszer volt egy esetem, mikor a csaj akivel voltam, saját bevallása szerint is imádta a spermát. És vele pont így jártam, hogy készültem a szájába élvezni, de alig jött pár csepp sperma, az is a kezemre ragadt ahogy vertem. És az nagyon kínos szitu volt, legalábbis számomra.

2020. aug. 15. 21:22
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen nagyon, de ez leginkább akkor szokott előfordulni amikor fejben nem vagyok ott, vagy nem vagyok teljesen feloldódva, ezáltal nem jön össze akkora.
2020. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igyál sok vizet, akkor lesz anyag.

Meg szedj cinket, napi max 40mg.

Nekem pl mindig sok van, csak most nincs kire lőni.

2020. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6

Ebben lehet valami, moat hogy jobban belegondolok. Amúgy nekem sincs jelenleg kire sajnos.

2020. aug. 15. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!