Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha soha nem érzem a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha soha nem érzem a szex szükségét akkor soha nem is lesz senkim? F23

Figyelt kérdés
Mindig azt hallom másoktól, hogy ha fél vagy egy év után nem fekszel le a pároddal akkor ott fog téged hagyni másért aki majd megteszi.Valahogy egyáltalán n érzem, hogy nekem szükségem volna szexre.Most elmondom nem vagyok meleg és vallásos se vagyok.Bikinis meg fürdőruhás meg hasonló lányok látványa se hoz lázba. Látok egyet és kB semmit nem reagálok rá.

2020. aug. 17. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
aszex?
2020. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg aszexuális vagy. Ez nem jelenti azt hogy ne lehetne senkid, csak hogy nehezebb lesz olyat találni, akinek nem kell a testiség.
2020. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyire muszáj ez a szex dolog?
2020. aug. 17. 14:34
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően úgy van kódolva az ember, h9gy szaporodni akar. Ez ösztön. Az hogy a természet úgy alakította hogy ez számunkra élvezetes az egy nagy plusz dolog.

Szóval vannak olyan emberek mint a nyuszik, akik állandóan és kb bármit, vannak olyanok mint a majmok, hogy szaporodnak de néha öröm szerzésből is, és vannak olyanok mint a pandák, akik nem szexelnek hanem inkább kihalnak.

2020. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem erről szól egy kapcsolat de nagyon is kell. Férfiként nem tudnám elképzelni a kapcsolatomat szex nélkül. Van olyan lány ismerősöm aki szerintem ugyanúgy aszex de fenetudja lehet ha jól meg lenne csinálva megszeretné. Szóval lehet találni ilyen lányt.
2020. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem ez a szex dolog olyan hogy ha nem hallok róla vagy nem mondják akkor sose jutna eszembe.Valahogy hidegen hagy.
2020. aug. 17. 16:03
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Te ilyen vagy. Másnak meg fontos dolog. Most mit is kell ezen problémázni, hogy különbözőek vagyunk?
2020. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha soha nem érzed a szex szükségét, akkor valószínűleg párod sem lesz, aki hosszú távon bírná ezt veled.
2020. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nőben is vannak ilyenek, bár ismerkedés elején nem árt ezt tisztázni.
2020. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ahogy elnézem a világot meg,hogy az emberek miket írnak erre a szex dologra én úgy látom,hogy nekem akkor sose lesz senkim mivel mindenki akar majd legalább egyszer szexelni engem kivéve.Ideje felkészülnöm az egyedüllétre és a magányra.
2020. aug. 22. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!