Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk-lányok nektek mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szili11 kérdése:

Fiúk-lányok nektek mennyi szexre van szükségetek? Én minden nap tudnék szexelni egy-két alkalommal, de a páromnak nincs ennyire szüksége. Heti egy-két alkalom elég neki. Kivancsi vagyok másoknál hogy van ez. 🙂

Figyelt kérdés

2019. dec. 11. 05:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Heti 4-5. F.
2019. dec. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
ez már szakitóok.
2019. dec. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
heti 2-3, nagyon max 4. ugyanez rejszból napi szinten is megy, ha jó kondiban vagyok
2019. dec. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ugyanígy van nálunk is, én is kívánom naponta, párom csak heti 1-2 alkalommal.

F

2019. dec. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Naponta lenne rá igènyem.


N

2019. dec. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
De mások hiába írják ide hogy nekik mennyi az annyi, ha neked más az igényed neked az a lényeg.
2019. dec. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
napi 1 F
2019. dec. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

Változó, és sokminden befolyásolja. Plusz mindenkinek mások a szexuális igényei, értem ez alatt azt, hogy van, akinek 10 perc bőven elég, de van, akinek az még semmi. Most egy gyors menet itt ott belefér egy zsúfolt napba, de aki szeret sokáig szexelni, az nem fog pl munka előtt belevágni egy gyors menetbe. A másik, hogy az sem mindegy, mit dolgozik az ember. Van, aki 4-kor már otthon van, és egész nap mondjuk csak egy irodában ül, míg más fizikai munkát végez, és este ér haza.

Nálunk pl pont ez a helyzet, párom fizikai munkát végez, este ér haza, plusz mellette sokáig tart nálunk a szex, minél tovább, annál jobb, nem szeretjük a gyors meneteket, így nincs minden nap szex a normál "hétköznapokban", de mondjuk ha elutazunk valahova, akkor viszont kb minden nap van. Így heti 2-3 szokott lenni.

26N

2019. dec. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez változó dolog. Nyilván egy kapcsolat elején még többször van igény mindkét oldalról, de az újdonság varázsa sajnos elmúlik elég hamar.


Nekem elég heti 2-4 alkalom fáradtságtól függően, páromnak heti 1-2, viszont az a kevés majdnem mind nagyon jó.

2019. dec. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kíváncsiságból kérdeztem, tudom hogy mindenkinek más az igénye. Èn is fizikai munkát végzek. De ennek ellenére mindig kívánom.
2019. dec. 11. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!