Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek megbeszélték...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbeszélték kinek, milyen volt velem? Van esélyem a párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Adott két pasi, akik nagyon jó barátok.

Az egyikükkel, legyen a neve Ricsi, többször lefeküdtem. Nagyon bírtuk egymást, vonzódtunk egymáshoz, irtó jó volt a szex, úgyhogy pár hónapig kavartunk, de külföldre költözött.

Aztán a másik sráccal, Bencével lógtam rengeteget. És beleszerettem, meg ő is belém, de állandóan felhánytorgatta a Ricsivel való "kapcsolatomat", így nem jöttünk össze, mert állandóan bántottuk egymást. Amolyan gyűlöllek, de szeretlek érzéseink voltak, ráadásul a barátai lebeszélték rólam, mert azt hiszik, hogy csak játszadozok vele.

Azóta Bence hónapokra elutazott L. A. -be Ricsihez, hogy nyaraljanak meg bulizzanak.

Szóval adott a két fenti kérdés.

Nagyon szeretem Bencét. Még összejöhetünk, ha visszajött? Mindenképp várni szeretnék rá.



2015. okt. 18. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:

ha barátok akkor persze, hogy megbeszélték ez nem is lenne kérdés, ha rólam lenne szó.

sőt el sem titkolnám, ez természetes.

2015. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy Bencével egyszer szexeltünk. 23/L
2015. okt. 18. 20:31
 3/10 mantis religiosa ***** válasza:
Valószinűbb, hogy inkább abban jutnak rgyezségre, hugy melyikük fog kezdeni,( folytatni ) Veled valamit, mikor hazajönnek, ha jönnek még valaha, esetleg melyikőjük visz majd ki magához.
2015. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
biztos, hogy kibeszélnek a hátad mögött, hogy mindketten magukévá tettek. ez a fiúknál természetes. szerintem ne várj rá, keress mást.
2015. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
még jó, hogy megbeszélték! én biztos nem jönnék össze olyan csajjal akivel a haverom csak úgy kef*élt, de bármi lehet...
2015. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy megbeszélték. Inkább arra lennék kíváncsi, milyen részletességgel tehették ezt.
2015. okt. 19. 02:09
 7/10 anonim ***** válasza:
maximális részletességgel. mi a haverokkal még azt is ki szoktuk beszélni, hogy élvezett el a csaj, hogy szopik, hogy mozog az ágyban stb... szerintem kb. mindent tudhat rólad ezen a téren.
2015. okt. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Bence visszajött tegnap. Sokkal hamarabb, mint azt bárki is várta. Találkoztunk és azt mondta nagyon hiányoztam neki. Nem szexeltünk, de elég durván egymásra voltunk kattanva.

Szerintetek szerelmes belém?

Én az vagyok belé, de nem tudom, hogy elmondjam-e neki.

2015. okt. 28. 03:32
 9/10 mantis religiosa ***** válasza:
Nincs veszteni valód, ha elmondod. Legalább tisztázódik a dolog, és tudni fogod mit tegyél.
2015. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem Bence nem szeret csak megbeszélte Ricsivel hogy szabad neki a terep és hogy hajtson rád hidd el el lehet játszani hogy szeretsz valakit elég meggyőzően.Én egy lánnyal voltam így hasonló szituban de az az volt a vége hogy az expasijához kiment külföldre
2015. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!