Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy fullos, igényesnek tűnő lány okozott csalódást? Pl nagyon büdös volt a szája vagy valami

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 02:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csaj, aki sokáig tetszett és folyton zsíros a haja... Azért mert nem mossa, ez biztos.
2020. aug. 18. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Bombanő büdös szájjal. Ja! Volt ilyen. Fizettem neki, hogy lefeküdjön velem - nem botránkozott meg rajta, simán belement.

Tökéletes alak, olyan csodás nagy mellek, amilyet még életemben nem láttam, az arca is nagyon szép volt .... de kellemetlen szájszag. Hamar úgy döntöttem, hogy a csókolózást hanyagolom. Arcom a gyönyörű nagy mellei közé temettem, rámarkoltam a fenekére, és pár perc alatt úgy televágtam, mint öreganyám a lekvárosüveget!

2020. aug. 18. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt... Kivül gyönyörű, igényes, a beszéde pedig mint egy albán segédmunkásnak....
2020. aug. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt, szórakozóhelyen jöttünk össze, hazajöttünk és utána láttam csak hogy a fogai feketére vannak rohadva. Az első fogak az a része ami beszédnél látszott fehér volt, de ínyénél fekete és a hátsó fogai is tiszta feketék voltak.

Az ágyban jó volt és nem volt büdös a szája, facen be is jelöltük egymást de többet nem találkoztunk. Néhány képen látszik mostanában h undoritoan kinéző műfogai vannak.

2020. aug. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én punával jártam így. Tipikus kedvencemféle csaj, azaz nagy cicik, nagy popsi, de lapos has, esze is volt, nem egy HÜPI, arcra is szép.

Két hétig csaptam neki a szelet, aztán végre szó lehetett a vízszintes tájolású "beszélgetésről".

Áll a dákesz, mint a trolibusz áramszedője, közös kedvenc számunk a 69... és a szájában lelankadtam, mert olyan szaga volt. Annak ellenére, hogy előtte 10 perccel fürdött.

2020. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!