Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek megalázó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek megalázó egy férfi számára a punci nyalás?

Figyelt kérdés
Több nőtől hallottam hogy szeretik adni az orális szexet, de kapni nem mert úgy gondolják hogy evvel megalázzák a férfit.

2020. aug. 18. 11:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%

A szex a kölcsönös örömszerzésről szól. Számomra az orál nem kuriózum, hanem az egészséges szexualitás része. Ha egy férfinak ez megalázó, akkor nem ő számomra az ideális partner.

Én nem csak igénylem, de fölé is térdelek, úgy nyalatom ki magam.

2020. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
11-es egyetértek, de a kérdés arrol szól hogy a nők gondolják azt sok esetben hogy evvel megalázzák a férfit, és ezért nem szeretik kapni az orált.
2020. aug. 18. 12:57
 13/20 anonim ***** válasza:
75%
#12: Ha egy nő emiatt nem nyalatja ki magát, az szimplán idióta! ;)
2020. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Még sose gondoltam erre hogy ezzel megalázom a másikat

L

2020. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%
Tiszta hülye aki ilyenre gondol! Nekem a legnagyobb lelki kielégülést az okozza ha 4-5 alkalommal is el tudom vinni a nyelvem el a párom.
2020. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég hülye logika, ha a nyalás megalázó, akkor fordítva a szopás is. Na most ha mindketten kielégítik egymást orálisan, akkor pont egálban lesznek, és nem kell senkinek lelkiismeret furdalást éreznie.


(Amúgy szvsz hülyeség, hogy megalázó.)

2020. aug. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Ez egyálltalán nem megalázó. Sőt. Ahol kölcsönös a szeretet és a vonzódás, ott szinte kötelező. Idősebb korban egy pici ments vár is lehet, mert ha úgy érzem hogy most mem igazán megy a digi-dugi, de a párom igényelne valami törődést, akkor jól kinyalom,👅 durranjon el legalább kétszer, és akkor mégsem marad kielégületlenül. Nem kell átmenni a szomszédba a fiatal bikához.😀
2020. aug. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
55%
Na már megint az "evvel"-gyerek! 0 élettel... és itt okoskodik...
2020. aug. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem sem megalázó,akkor ugyan úgy fordítva is igaz lenne. 41N
2020. aug. 20. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez fordítva szokott lenni. Sok nő/lány tartja visszataszítónak ha sz*pnia kell
2020. aug. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!