Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fenekét kéne nyalnom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fenekét kéne nyalnom?

Figyelt kérdés

A pasim, miközben nyalt, elkezdte a fenekem is nyalogatni. Pár alkalom után felhozta, hogy én is tehetnék így. Csak én furcsállom, vagy másoknál ez az együttlét része?

Van itt olyan lány/nő, aki csinálja? Én kicsit megalázónak érezném.



2015. okt. 19. 08:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
Jo erzes tud lenni, em szeretem, de a paromtol nem kernem, az az alkalmi egyuttletek resze, szerintem legalabbis. 19/f
2015. okt. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

#1 Alkalmi alatt egyéjszakást, vagy k urvázást értessz?

Az a baj, hogy én nem kértem tőle, hogy nyalja a fenekem, de ő csinálja, így viszont olyan, mintha nekem is kéne, mert ős is megteszi nekem.

2015. okt. 19. 08:09
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha neki jol esik es neked is akk nyalja a tied. Ha neked nem esik jol undorbol ne csinald mert az nem jo! En pl szeretem :) es izgato tud lenni.
2015. okt. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Megválaszoltad magadnak, ő csinálja neked és szeretné fordítva is. Egy pasitól kb ez a normális. Először ő csinálja, megpróbál rávezetni, hogy mi a jó benne. És mivel nem vetted a lapot, ezért mondta, hogy csinálhatnád te is. Azt nem tudom miért lenne megalázó, de ha nem akarod, mondd meg neki és ne csináld. Ha meg benne lennél akkor miért ne. lepd meg
2015. okt. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi rossz, ahogy abban sincs, ha te ezt nem tennéd meg szivesen. Több szintje van a vonzódásnak, ez egyén és kapcsolat függő.

Ne tedd meg, ha taszít, vagy éppen nem vonz, de jobb, ha az értésére adod, hogy nem szivesen viszonzod. Rég rossz, ha a szexben döntetlenre kell játszani, azaz mindent viszonozni kell.

2015. okt. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Prostizni nem jarok, annyira nem tartom magam rossz palinak :D egy ejszakasra gondoltam :)
2015. okt. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És amikor először csináltátok, nem volt fura? Mármint milyen érzés volt? Csak nyalogattátok, vagy kicsit mélyebben is? Milyen pózban?
2015. okt. 19. 08:34
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet hogy izgatja, de csak akkor csináld, ha neked is jó. Nem szabad olyat, ami csak az egyiknek tetszik.
2015. okt. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A szex nem szabad, hogy a viszonzásról szóljon. Akkor kereskedelmi jellege lesz az egésznek (adok, hogy kapjak, stb). Csak azt és akkor csináld, ha és amikor kívánod. Akkor is, ha ő egyébként megadja neked. Az az ő dolga.
2015. okt. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én szeretem adni és kapni is, nagyon intim és élvezetes élmény.

F<-ezt lassan minden válasz után ki kell rakni, hogy ne kapjak perverz priviket

2015. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!