Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Titeket cikiztek már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket cikiztek már a kis péniszméretetek miatt? Hogyan történt? Hány cm?

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Egyszer mondták, hogy de kis cuki..épp lankadt volt. Utána elérte a mereven 18.5ös méretét. Na akkor csendbe maradt a csaj :)
2020. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Igen.


Elsős kolisként gimis korban.


Fürdöttem, éppen recsiztem, amikor bejöttek 4.dikes fiúk, akik ittasak is voltak.


Erre kiküldtek, hogy mennyé már, tussolnak a nagyok, és kinevettek hogy milyen kicsi a farkam.

Akkor jó ha volt 11centi hosszu, meg 3centi vastag. :=


Azóta rendesen megnőtt, eltelt öt év is, de szerintem most én hoznám őket szégyenbe, nem kicsit.

2020. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
A de kis cuki nem negatív
2020. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
3# De, az.
2020. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Koliban engem is cikiztek
2020. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak visszahallottam munkahelyről egy olyan lánytól akivel lefeküdtem, hogy elvileg szerinte kicsi, mondjuk így is elértem a méhszáját, még a spirálja is megszúrt.
2020. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Lankadtan tényleg aranyos amugy, énis mondtam már barátomnak de csak mosolygott xdd

Egyebkent meg nem te tehetsz róla hogy kisebb, vagy nagyobb

2020. nov. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!