Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, amikor az új partneret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor az új partneretek péniszmérete jelentősen eltér az előzőétől, mennyire kell nektek idő ahhoz, hogy hozzászokjatok az új mérethez, hogy azzal is élvezhető legyen a szex, legyen akár nagyobb, akár kisebb?

Figyelt kérdés

2020. júl. 10. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semennyi idő nem kell hozzá.
2020. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem kell semennyi. Ha egy új emberrel vagyok, teljesen rá koncentrálok, nem gondolok az előzőre.

Mielőtt pedig véletlenül valaki felvetné: nem, a vagina nem “tágul hozzá” egy bizonyos mérethez hosszútávon, tehát ha az új partner kisebb, azt ugyanúgy érezni fogjuk. Ha pedig az új partner a nagyobv, akkori is felizgathat annyira, hogy beférjen.

2020. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Nincs ilyen, egyből tud jó lenni, és nem is gondolok az előző partnerre. A szex élvezete meg amúgy sem függ ettől.
2020. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kell idő, mivel a hüvelyem nincs hozzászokva (vagy tágabb, vagy szűkebb vagyok) és pár hét kell míg 'bejárat' a pasi:D

Mostani páromnál is ígx volt, kisebb volt a farka mint az előző partneremnek, és az elején alig éreztem szegényt. Aztán utána hozzászűkültem és most már pl fájdalmat is tud okozni ha olyan pózban tövig tolja.

Az előtte lévő partneremnek elég nagy mérete volt, vele 2 évig jártunk össze. A vége fele összekaptunk és volt egy 2 hónapos mosolyszünet. Utána újra találkoztunk és nagyon kellemetlen volt a szex, teljesen elszoktam az ő méretétől (közben nem is voltam mással). Úgyhogy mindenki más, de nekem pl kell idő hogy hozzászokjak egy másik mérethez

2020. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Tulajdonképpen egyforma a fasza az európai embereknek 10-18 centi. Egy pina ami nem a csokra lett beállitva és nem nyomott ki 5 kölyköt kész beállni bármire azonnal.
2020. júl. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Persze van amibe beledobsz egy medicinlabdát 300m-ről, mert polírozta az egész falu és olyan mint a svejcisapka...
2020. júl. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!