Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejön ez a csajszi külsőleg?Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön ez a csajszi külsőleg?Milyen lehet az ágyban?

Figyelt kérdés

Külsőleg bejön ez a csajszi?Test,stílus stb?

1 és 10 között mennyire értékelnétek?

Az ilyen csajok mennyire jók a szexben?

Bírják a keményebb szexet is?

Nekem ő az a kategória akit egész nap csak dugni akarnék:P:)



2020. aug. 18. 22:18
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
2020. aug. 18. 22:18
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem jön be
2020. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%

Jó alakja van, arcra átlagos, de legalább mosolygós :)


Lövésem sincs ennyiből hogy valaki milyen az ágyban, talán ha face to face beszélgetne vele az ember akkor rá lehetne érezni, de abból nehéz hogy felolvas egy előre betanult szöveget. Mondjuk ettől még megd.nám ha épp úgy adódna 😄

2020. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

22:19


És 1 perc alatt tudod hogy valaki bejön vagy nem?:)

2020. aug. 18. 22:21
 5/19 anonim ***** válasza:
21%

Itt pont nem érdemes ezt megkérdezni. Az oldal látógatóinak nagyrésze súlyos önbecsülési gondokkal küzd és puncit csak képen látott. :D

Nekik olyan a konditermi környezet, mint ördögnek a tömjénfüst. Pánikszerű állapotba kerülnek tőle és önszántukból sohasem mennének el ilyen helyre a szociális fóbiájuk miatt.

Jobb alakú lányok kifejezetten ijesztőek számukra. A valóságban az ilyen lányok tekintetét is kerülik a tömegközelekédesen, nemhogy lehetséges partnert lássanak benne. :D

A kis pénisz méretükkel arányos borsószem nagyságú egójuk tökéletesen megakadályozza őket hasonló nők reális osztályozásában.

Az ő világukban a szép emberek csak gonoszak és felszínesek is egyben, ezért az egyetlen féle nő akiről képesek elhinni hogy leállna velük az olyan mint ők.

2020. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem kell.
2020. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
Az arca nem tetszik, kicsit fiús, de a haja az például nagyon tetszik, meg természetesen az alakja is nagyon szép.
2020. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%

Nekem nagyon bejön

Egy biztos az ágyba tutira nem prűd

2020. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem miért baj, ha valakinek nem jön be 🤣🤣
2020. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

nem csúnya, de nem az esetem


honnan kéne tudni milyen az ágyban? szerinted ez így működik? szűz vagy, igaz?

2020. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!