Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Működött úgy a kapcsolatod,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működött úgy a kapcsolatod, hogy amikor megismerted a párod nem tetszett teljesen külsőleg?

Figyelt kérdés
2020. júl. 11. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt ilyen

Kinezetileg abszolut nen volt az esetem a lany, de a belső tulajdonsagai annyira megtetszettek hogy a testét is megszerettem vele együtt

F

2020. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Így nem működhet egy kapcsolat!! Szükséges, hogy a férfi vonzónak találja a nő külsejét! Fordítva ez nem kötelező, de a nőnek muszáj szépnek lennie, különben a kezdeti rózsaszín köd elillanása után lepattintja a férfi!!
2020. júl. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, működhet.
2020. júl. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Hat en igy vagyok most. Nem nagyon jott be kulsoleg, de nagyon kedves okos csaj, igy hat osszegabalyodtunk es osszejottunk. Viszont azota is harcolok a sajat gondolataimmal es azt hiszem, hogy arra a kovetkeztetesre jutottam, hogy szakitok vele.
2020. júl. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég jöttem össze a barátommal, aki kezdetben kicsit sem tetszett.

De nagyon beleszerettem, már külsőleg is vonzónak tartom.

2020. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pontosabban azért látok benne valamit és nem rossz , de sajnos vsgy nem sajnos, zavar más rossz véleménye. Több ismerősömnek és rokonomnak nagyon szép csajok jutnak, így nem fogadnák el őt.
2020. júl. 11. 19:19
 7/10 A kérdező kommentje:
Vsgyis hát hallgathatnam, hogy vele ne gyere már össze. Én viszont nem tehetem meg, hogy válogatok(nem külsőségi hátrányok miatt)
2020. júl. 11. 19:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez igaz, hogy a külső fontos, de csak olyan értelemben, hogy valaki először a külseje miatt hívja fel magára a figyelmedet. Viszont nem szabadna a külső olyan szinten befolyásolja a kapcsolatokat, hogy ha egy csajnak nincs hosszú szőke haja és kék szeme, akkor már le van pattintva.

Amúgy is..a szépség relatív. Honnan tudod, hogy nem tetszene a barátnőd a családodnak? Ha én valakivel jól érzem magam és boldog vagyok akkor más véleménye nem igazán szokott érdekelni.

2020. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, nem volt az esetem, de kedves okos srác volt, sokáig tudtunk jókat beszélgetni. Ez nálam az a tipikus eset amikor nem vonzalomból és kémiából, hanem szeretet, kötődés stb egy kifejezéseként szexel az ember. Végül más miatt mentünk szét, nyilván voltak pasik akiken rajta hagytam a szemem a kapcsolat alatt, mint ahogy ő is megnézett más csajokat. Nem mindig annyira fontos a kinézet ha minden más meg passzol (oké ne “taszítson” a külseje de csak simán nem 10/10 az bőven belefér szerintem)
2020. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"zavar más rossz véleménye. Több ismerősömnek és rokonomnak nagyon szép csajok jutnak, így nem fogadnák el őt"


Azért szerintem elég durva, ha felnőtt férfi létedre olyan szinten megfelelési kényszered van, hogy még a párválasztásban sem a saját érzéseid vezetnek, hanem mások véleménye és ízlése.


Ha neked nem igazán tetszik a lány, az nyilván más, de olyan alapon választani, hogy X, Y és Z mit szólnak hozzá ...


Nem akarom megbántani az érzéseidet, de ha ettől tennél függővé a kapcsolatot, akkor a lány is jobban jár, ha nem ismerkedsz vele tovább.

2020. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!