Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy a mell 18 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a mell 18 éves korig nő és 28 éves kor után kezd lassan leapadni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 19. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem igaz.

Te mennyi vagy, hogy ezen aggódsz?

2020. aug. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem, nekem szülés után egy kosármérettel volt nagyobb és úgy is maradt.
2020. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én 22, de így is kicsi és aggódom akkor mi lesz később :(
2020. aug. 19. 16:45
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Kuldj egy kepet ha gondolod es megmondom hogy kicsie

Amugy egy oltari nagy baromsag hogy a ferfiaknak a nagy mell kell.

Legyen amit fogni es az eleg is mellbol. Akkora sem kell mint amekkora Mia Khalifanak van.

2020. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Ezzel nem tudsz mit csinalni.Nekem is mindig kicsi volt,terhesen se lett sokkal nagyobb.
2020. aug. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

És ezt nem viccből írta ki. Tényleg nem. Neki ez fontos. Neki ez számít. És nem ő tehet róla, hanem ez az álszent agyalágyúlt kinézetre menő társadalom, ahol a sötétséget harapni lehet.


Ami benned van: Az érték igazán. A feszes popó és mell csak rövid távon segítheti az életed.

2020. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nem nőtt meg egyáltalán, valószínű nagyon sovány voltam és ez volt az oka, de 18 évesen és 30 évesen is két pattanás volt a mellem.

Aztán terhes lettem és terhesen se nőtt meg.

Na de a szoptatás...:)

A kis újszülöttem császár után úgy a 3. napon rácuppant a mellemre és volt annyi eszem, hogy nem hallgattam a csecsemősökre, akik szerint egy rendes kisbaba éjszaka alszik. Szóval a baba olyan este 10-től hajnali 4-ig megállás nélkül tépte a mellemet. Reggel beindult a tejem és akkorára nőttek a melleim, mint Pamela Andersonnak. Fokozatosan hagytam abba a szoptatást, olyan egy év alatt a melleim sokkal kisebbek lettek, de nem mentek vissza pattanásba. Már 6 éve van két formás kicsi mellem és imádom. Szóval nekem 36 éves koromban lett végre mellem.

2020. aug. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért apadna le, mivel zsírszövet ezért fogyás és hízás hatására általában változik valamennyit, ez nem kortól függ, és ha ez így lenne, akkor nem lenne annyi szép, eredeti mellű 40 körüli nő sem.
2020. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

31 vagyok, mindig nagy melleim voltak.

Egy csomót fogytam, de a melleim változatlanok. :/

2020. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!