Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 28 éves szűzként már illik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves szűzként már illik végleg feladni a társkeresést?

Figyelt kérdés

Eddig minden próbálkozásom kudarcélménnyel zárult, sose volt barátnőm, sose szexeltem, nem láttam még élőben meztelen nőt, de még csak randiig se jutottam el. Tudom, ilyenkor általában azt szokták a legtöbben tanácsolni, hogy ne adjam fel, legyek kitartó, fejlesszem magam, ne görcsöljek rá, fektessek energiát saját magamba és aztán idővel majd úgyis kialakul valami.

Ugyanakkor tekintve, hogy közeledek a 30-hoz, egyre inkább az az érzésem, hogy a szexualitás egyszerűen nem nekem való, hiszen ebben a korban az emberek többsége már rengeteg tapasztalattal rendelkezik, miközben én egy tizenéves srác szintjén állok e téren, ami már önmagában is kizáró ok a korban hozzám illő nőknél.

Szerintem jobban járnék, ha nem foglalkoznék ezzel a témával többet, hanem egyszerűen elfogadom és beletörődöm abba, hogy szűz maradok, így megelőzve az újabb kudarcokat. Ti mit gondoltok erről?



2020. jún. 23. 09:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Oké, de mit tettél, hogy elérd a célod? Valamiért az ilyen sztoriknál szinte mindig kiderül, hogy az illető az égvilágon semmit sem csinált.
2020. jún. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Illik
2020. jún. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Még az iskolás évek alatt próbálkoztam több lánynál is, akik tetszettek, de sose volt kölcsönös az érzelem, általában azzal az okkal utasítottak vissza, hogy "rendes srác vagy, nincs veled baj, de legyünk inkább csak barátok".
2020. jún. 23. 09:15
 4/18 anonim ***** válasza:
41%
De az iskolás évek óta eltelt pár év ha jól látom, nem? Azokban mi történt? Azért ha ennyi éven át kitartóan próbálkozol, biztos akadt volna legalább egy nő.
2020. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Én nőkent voltam 26 éves koromig szűz, a pasik totálisan átnéztek rajtam. Elegem lett ebből és elkezdtem figyelni a táplálkozásomra, valamint rendszeresen mozogni, leadtam 13 kg-ot, ettől nőtt az önbizalmam és láss csodát a pasik érdeklődését is felkeltettem, én a korábbi szürke kisegér. Szóval azt tanácsolom vágj bele te is a változtatásba.
2020. jún. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem próbálkoztam minden egyes nőnél, aki megtetszett, csak azoknál, akik hozzám hasonlóan csendesebbek voltak, visszafogott személyiséggel rendelkeztek. A gond az, hogy egyrészt az ilyen lányok ritkák és nehéz közel kerülni hozzájuk, másrészt ahogy én tapasztaltam többnyire kapcsolatban vannak.
2020. jún. 23. 09:27
 7/18 anonim ***** válasza:
23%
Szóval, kb. semmit sem tettél. Ha továbbra is ezt akarod csinálni, akkor így illik feladni, mert nem lesz eredmény. Ha viszont tényleg elakarod érni a célod, akkor lassan tehetnél is érte kicsit többet.
2020. jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11%

28 éves koromra biztos radikálisat változtatnék magamon. Pl. elkezdenék gyúrni, az biztos bejön egy rétegnek. Hajrá.

Én most pocakosan is vonzom a nőket, szóval nem tapasztalatból írom, de ha az a helyzet állna fenn, mint nálad, akkor a gyúrással próbálkoznék.

2020. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%

Nekem is úgy tűnik hogy nem nagy erőfeszítést tettél azért hogy legyen valakid.

Rá kell arra jönnöd hogy mi az oka hogy sikertelen vagy. Változtatnod kell valamit magadon akár külsőleg akár belsőleg. Szerintem a gond az lehet hogy visszafogott, csendes vagy emiatt nem igazán tudsz ismerkedni sem.

2020. jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Igazából, az ilyen és hasonló kérdéseknél csak azt a részét nem értem, hogy miért jön ide valaki megkérdezni a “véleményt” ezzel kapcsolatban. Valahogy nem tűnik reálisnak az egész.

Tegyük fel, hogy igaz a sztori, így kb nekem is az a véleményem amit leírtak, hogy nem tettél meg kb semmi komolyat a helyzet változtatására. 🤷‍♂️

2020. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!