Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti járnátok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok olyan férfival aki arcra nem tetszik, de megfog a kisugárzása, a személyisége, működne köztetek a kémia, ápolt, és ad magára?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy egyáltalán nem tartanátok jóképűnek, de minden másban megfelelő lenne számotokra.

2020. aug. 19. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Engem meg se fogna, ha nem tetszik, lehet akármilyen jófej is. Ha nem tetszik, nincs meg a kémia, onnantól pedig csak barátok lehetünk.
2020. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Járnának, csak ne képküldéssel kezdd. Nagyokos nők egy kép alapján eldöntötték, milyen vagyok. Más meg előbb megismert, utána megtudta, hogy külsőleg nem annyira jövök be neki, de ez nem zavarta.
2020. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, számtalan ilyen történetet hallani, látni. Rengeteg olyan "Casanova" van aki nem egy adonisz, de a kisugárzása, a stílusa bőven kompenzálja és sorban tudja meghódítani a nőket.
2020. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Elsőre azt gondoltam, hú, de ronda pasi. Aztán mégis összejöttünk, 4 évig tartott a kapcsolat. (nem éltünk együtt)
2020. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, a volt párommal így voltam. Hihetetlenül vonzott az intelligenciája, meg úgy egyáltalán... volt egy nagyon jó kisugárzása. :) Sőt, más is volt már, aki úgy tetszett, hogy alapvetően nem túl esztétikus az arca.
2020. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#4 Gondolom azért nem mondtad a szemébe :D
2020. aug. 19. 23:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. Nem vagyok bunkó paraszt.
2020. aug. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem járnának, mert mit szólnának a selejtes "bajinők" .
2020. aug. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na de mivan akkor ha a selejtes barinők már jóképűnek tartanák? :D
2020. aug. 20. 11:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor vagy járnának, hogy elcsaklizzák a barinők elől, vagy látványosan lemondanának róla, hogy után később irigységből bekavarjanak.
2020. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!