Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tenyleg keves lany ismeri az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg keves lany ismeri az ilyen fajta peniszt?

Figyelt kérdés

Nekem igazabol olyan a peniszem hogy teljesen ossze tud huzodni ha nem all fel, konkretan ha hideg is eri, total vissza tud ugy bujni hogy csak a bor latszodik. De amugy alap esetben annyira van elobujva hogy kb 4-5 cm latszik ki, viszont ha felall, lemertem es 17cm.


Es van mikor meg nem all fel teljesen es azt hiszi a csaj h nekem ilyen kicsi es meglepodik hogy ilyen meretvaltozasok tudnak tortenni a nadragomban par masodperc alatt.


Szerintetek tenyleg ennyire keves csaj ismeri ennek a mukodeset?


2020. aug. 19. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is hasonló. Hát volt aki meglepődött, hogy ebből nem lesz semmi, de aztán meg rájött a trükkre. :D Utána mondta is, mikor végeztünk, hogy azért az elején kicsit aggódott..
2020. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hívják vérkuki, létezik ilyen. Nem zavarja, érdekli a nőket. Amúgy sem akkor dugsz vele amikor lankadt, hanem amikor feláll :)
2020. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ugyan ilyen, úgy eltud bújni, sokszor keresni kell pisiléshez... :D Izgalmi állapotban meg 16cm, hihetetlen... :D
2020. aug. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!