Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy spricceljen a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy spricceljen a barátnőm puncija a farkamtól és a kezemtől is? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem rég óta vagyunk együtt. Még csak egyszer volt szex. De annyira jó volt, hogy leírni nem tudom. Óriási 3 órás szex maratont tartottunk. Izgató volt. Óriásiakat élvezett. De a lényeg, hogy tud spriccelni a puncija. De csak akkor spriccelt ha a saját kezével izgatta punciját és izgatás után elkezdett spriccelni. Ha én izgattam a kezemmel nem tudtam eljuttatni a spricceléshez és akkor sem amikor dugtam. Majd lesz olyan, hogy spriccel neki az én kezemtől is vagy akkor is amikor dugom?
ápr. 30. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Tele van a világháló oktatási videókkal hogyan lehet ezt előidézni, csak ahhoz is lusta vagy, hogy rákeress. Az ilyen emberek mint te soha nem lesznek jók az ágyban és a pina sem fog spriccelni.


Egyébként nem mindenki képes spriccelni.

ápr. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

És ha tőled nem fog soha spriccelni, akkor elégedetlen leszel? Agyamat eldobom, nem az a lényeg, hogy élvezi? Féltékeny vagy a kezére? Tényleg nem értem az ilyen típusú elvárásokat meg teljesítménykényszereket.


1: Izzadtságszagú az oktató videók nézegetése, és nem minden nő ugyanazt élvezi, csak mondom.

ápr. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
2, Arra pont jó hogy miképpen álljon neki.
ápr. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Még nincs a kezedben a technika.


Mikor magának csinálja, akkor figyeld meg, hogy hogyan mozgatja a kezét.


Én eddig minden nőnél elértem a spriccelést ujjazással.


Technika kérdése az egész.


Farokkal nehezebb!

ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
4: Igen, bizonyára:-) Kicsit gondolkoznátok? 1 szex volt eddig, a kérdező elmondása szerint többször elélvezett a barátnő. Miért kéne bármire rágyúrni? Majd jön az olyan kérdés is, hogy mit tudom én, „csak” háromszor élvezett el, hogy tudom elérni, hogy min. 5 legyen? És majd ott is ajánlgatjátok a videókat, vagy jöttök azzal, hogy bezzeg tőletek eddig minden csaj 10-szer elment:-)
ápr. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak 2 évbe telt rájönni a technikára. Mit vársz 1 dugás után?
ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!