Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a vonzó benne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vonzó benne?

Figyelt kérdés
Mi a vonzó a lábakban a lábfétissel rendelkező embereknek? 🤔

2020. aug. 20. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Ezt nagyon nehéz megfogalmazni. Számomra pl egy harisnyás láb látványa ugyanolyan ízgató, mint más normális embernek egy női mell. Szépnek és szexinek látom őket sajos.


F

2020. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%
Majd mindjart irjak privatban,csak gyözd elolvasni
2020. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Várom 😄,tényleg kíváncsi vagyok rá.
2020. aug. 20. 21:34
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Ezen már gondolkoztam, és nem tudnám megmondani, hogy miért indít be. Végül is arra is nehéz lenne válaszolni, hogy mi a vonzó egy arcban vagy testben. Lehet valami be van kattanva. Szóval kicsit rejtélyes nekem is, de nagyon vonzó tud lenni számomra.
2020. aug. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
A női lábakban a talp nagysága-puhasága, a lábfej hajlékonysága, ami nagyon tetszik nekem.
2020. aug. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Valaki mért szereti a citromot?Mert jó esik neki kb igy vagyok én is a szép női lábakkal.
2020. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Ezt tényleg nehéz így leírni, ez egyszerüen úgy működik, hogy ránézel, ès beindít, vagy nem. Nem lehet pontosan tudni, hogy miét indít be, csak egyszerüen érzed. Nekem is van láb fétisem, és ami még ennél is ritkaság, ami nagyon beindít, a nők hónalja. Egy szép borotvált, vagy a 3- 4 napos picit borostás női hónalj,egyszerűen gyönyorű tud lenni. Egy szép női lábnál ugyanez van. Van hogy szopom minden lábuját külön külön, még lâbat sem kell mosnia. Legyen nagyon pici szaga, az még izgatóbb. Pici hónalj szag, az is brutálisan izgató. Volt màr, hogy nyalogattam egy női lábat vagy hónaljat, és közben alulról úgy eldurrantam, hogy hozzá sem értem én sem és ő sem.
2020. aug. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg néha kilépni a saját dimenziódból és normádból, amiről csak azért hiszed, hogy az a normális/szép/gusztusos/izgató, mert a többségi társadalom ezt rögzítette beléd ész nélkül.



Azt azért elismerem, hogy a fétiseket elég nehéz megérteni úgy, hogy neked semmilyen sincs. Nekem monsters/aliens fétisem van. (Ami azt jelenti, hogy izgatnak a fantázialények, vagy az olyan űrlények, mint pl Garrus a Mass Effect-ben), így értem a lábfétiseseket is.


De gondolj pl arra, hogy egyes emberek félnek a kígyóktól, mások meg házikedvencként tartsák őket. Miért? Az egyik szerint kis cukiság egy sikló, a másik szerint meg undorító fenevad. Biztos van olyan állat, amitől te is félsz, pedig semmi okod se lenne. A fétiseket is valahogy így kell elképzelni: olyasmi izgatja az illetőt, ami amúgy nem kellene izgatnia. (Mert fajfenntartás szempontjából sok értelme nincs)

2020. aug. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az előző válaszolónak: Miért gondolod hogy nekem nincs semmi fétisem,vagy hogy csak a normát tartom szépnek/izgatónak? Nem mondtam semmi ilyesmit,csak szeretném megérteni. Ez az alien/fantázialény fétis is érdekesen hangzik. Amúgy akkor annak sem lenne sok értelme a fajfenntartás szempintjából hogy a felnőtt férfiak nagy része izgatónak találja a melleket,annak sincs egyéb szerepe mint ha a lábakra izgul valaki felnőttként.
2020. aug. 21. 12:07
 10/16 anonim ***** válasza:
Biztos sokan megnéznik rövidnadrágos lányokat, szép combok, lábszár, formás az egész láb. Mi ebben a kérdés?
2020. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!